Ексклюзивні аудіокниги в новому застосунку Наш Формат:
Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 20:00
Побажання
Оксана Була - фото

Оксана Була

Оксана Була — українська дитяча письменниця, художниця. Ілюстровані нею книги та авторські книжки-картинки здобули низку вітчизняних та міжнародних нагород. Зокрема, видання «Зубр шукає гніздо» (2016) — переможець конкурсів «ЛітАкцент року», «Рейтинг критика», «Література для дітей віком від 0 до 9» Форуму видавців.

Книги Оксани Були

Біографія Оксани Були

Народилася 16 червня 1989 року у Львові. Навчалась у Львівській національній академії мистецтв. Спеціалізувалась по малюнках на склі. Її скляні багаторівневі і акварельні картини демонструвались на виставках в Україні та Чехії.

Письменницький дебют мисткині був відзначений як відкриття року (2016), а сам твір названо першою справжньою українською книжкою-картинкою.

Книга «Туконі — мешканець лісу» (2018) увійшла до списку найкрасивіших українських книжок. Tukoni — лісові духи, що допомагають рослинам і тваринам, стали брендом. Їхнє ім’я носить авторський сайт tukoni.com.ua та профіль у соцмережах.

До творчого доробку також входять книги «Ведмідь не хоче спати» (2016), «День народження ялинки» (2018).

Ілюстровані Оксаною Булою видання перекладено чеською, в’єтнамською, корейською, грецькою, словацькою, білоруською мовами.

Відгуки про Оксану Була Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залиште відгук про цього автора для майбутніх відвідувачів. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть автора!
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних