Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання

Нік Бостром - книги автора та біографія

Нік Бостром - фото
Дата народження 10.03.1973
Нагороди Professorial Distinction Award from University of Oxford, Top 100 Global Thinkers
Освіта Stockholm University, University of Gothenburg, King's College London, London School of Economics

Нік Бостром (Nick Bostrom) – шведський філософ, відомий своїми дослідженнями на теми трансгуманізму, антропного принципу й екзистенційного ризику. Професор Оксфордського університету, директор-засновник Інституту людства майбутнього.

Книги Ніка Бострома

Сортувати:

Нік Бостром

Рейтинг: 5.0 (1 відгук)
Рік видання: 2020 Категорія: Електронні книжки
Книга - must read від Ілона Маска. Тема видання Технології, штучний інтелект. Про електронну книгу «Суперінтелект. Стратегії і небезпеки розвитку розумних машин» Ніка Бострома Футурологи попереджають: штучний інтелект з’явиться вже у 2040–2050 роках. Та чи готовим до нього буде людство?
175 грн

Нік Бостром

Рейтинг: 4.8 (1 відгук)
Рік видання: 2020 Категорія: Сучасні технології
Книга - must read від Ілона Маска. Тематика Технології, штучний інтелект. Опис книги «Суперінтелект. Стратегії і небезпеки розвитку розумних машин» Ніка Бострома Футурологи попереджають: штучний інтелект з’явиться вже у 2040–2050 роках. Та чи готовим до нього буде людство? Чи розіграється

Має понад 200 публікацій. До найбільш популярних книг входять: «Anthropic Bias: Observation Selection Effects in Science and Philosophy» (2002), «Global Catastrophic Risks» (2011), «Суперінтелект. Стратегії та небезпеки розвитку розумних машин» (2014).

Народився 10 березня 1973 року у Швеції (Гельсінборг). Отримав диплом бакалавра у Гетеборзькому університеті. Магістратуру закінчив у Стокгольмському університеті та Королівському коледжі Лондона. У 1998 став співзасновником Всесвітньої асоціації трансгуманістів (Humanity+), яка підтримує розвиток технологій для підвищення людського потенціалу.

Ступінь доктора філософії отримав у Лондонській школі економіки. У 2000 році розпочав викладацьку діяльність у Єльському університеті. Згодом стає співзасновником Інституту етики та нових технологій, а також засновником Інституту майбутнього людства в Оксфорді (2011).

Нік Бостром є спеціалістом у таких сферах науки як філософія, математика, математична логіка, штучний інтелект, нейробіологія, фізика, космологія. Свої дослідження присвячує проблематиці технологічної безпеки та етики. Науковець вивчає перспективи розвитку людства у майбутньому з урахуванням впливу (як позитивного, так і негативного) прогресивних технологій.

Праці Ніка Бострома перекладені понад 20-ма мовами світу. Він консультував широкий спектр організацій як урядових, так і корпоративних, а також є членом цілого ряду міжнародних організацій, пов’язаних із технологічним розвитком людства. Входить у Топ-15 провідних мислителів світу за версією журналу Prospect, а також у Топ-100 за версією журналу Foreign Policy.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних