Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Нік Білброу - книги автора

Нік Білброу - фото
Освіта University of Central England, International People's College

Нік Білброу (Nick Bilbrough) – викладач англійської мови, учасник та лектор міжнародних науково-практичних конференцій, тренер з підвищення професійних навичок вчителів англійської мови. Випускник University of Central England, International People's College. Автор двох навчально-методологічних посібників з англійської, що увійшли до серії кембриджських підручників для викладачів.

Книги Ніка Білброу

Сортувати:

Нік Білброу

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2013 Категорія: Англійська для вчителів
Alongside listening, speaking, reading and writing, memory underpins every aspect of successful language learning. Memory Activities for Language Learning explores the cognitive processes of memory and provides a bank of activities to facilitate their development. This book will help teachers
754 грн

Засновник та керівник волонтерського проекту вчителів-добровольців The Hands Up Project, спрямованого допомогти дітям з Африки, Близького Сходу та Південної Америки опанувати англійську мову в легкий та доступний спосіб. До того працював у Школі східних та африканських досліджень Лондонського університету та Університеті Плімута Марджон. Наразі мешкає в Англії, у місті Тотнес.

На ґрунті понад двадцятип’ятирічного досвіду в освітній галузі з теоретичної підготовки викладачів англійської Нік Білброу видав друком два підручники: Dialogue activities (2007), Memory activities for language learning (2011). На сторінках цих методологічних посібників викладено сучасні освітні практики з розвитку навичок читання та мовлення для майбутніх філологів англійської та практикуючих мовників.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних