Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Наталя Забіла - книги автора

Наталя Забіла - фото
Дата народження 05.03.1903
Дата смерті 06.02.1985
Нагороди Орден Трудового Червоного Прапора
Освіта Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

Наталя Забіла – українська письменниця, авторка низки поетичних збірок та серії книг. Філологиня та історикиня, що вчителювала у середніх загальноосвітніх школах Харківщини. Учасниця комісії Спілки письменників України та доповідачка із питань дитячої літератури, а також критикиня та літературознавиця. Була редакторкою журналу «Нова книга» та дитячого часопису «Барвінок». Брала участь в укладанні підручників для початкових класів «Читанка», що неодноразово перевидавались.

Книги Наталії Забіли

Сортувати:

Наталя Забіла

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2008 Категорія: Книги для найменших
У книжці вміщено вірші та казки видатної української дитячої письменниці, інтерес до яких не згасає з плином часу. Щирі, ніжні, жартівливі, вони проникнуті безмежною любов'ю до «малят і звірят», до природи рідного краю.
123 грн

Наталя Забіла

Рейтинг: 4.6
Рік видання: 2014 Категорія: Вірші для дітей
Збірка віршованих творів однієї із найкращих дитячих письменниць, до якої увійшли знаменита п’єса у віршах про злого тхора, який забрів на пташиний двір, «Коли зійде місяць», вірш «Дванадцять місяців», вірші про дівчаток Маринку та Ясочку, інші віршики про комах, тварин, рослин, пори року, дітей.
172 грн

Наталя Забіла

Рейтинг: 4.1
Рік видання: 2013 Категорія: Книги для найменших
Збірка творів «Олівець-малювець» складається з віршів та казок чудової української письменниці Забіли Наталії Львівни. Ще з самої юності вона зростала в атмосфері музики, живопису та поезії. І тому всі її чудові твори стали дуже популярними не в одного покоління. Котик-воркотик, горобчик-молодчик –
80 грн
95 грн
-15%

Наталя Забіла

Рейтинг: 4.6
Рік видання: 2014 Категорія: Дитячі повісті і розповіді
До Великої збірки із прозою Забіли Наталі увійшли п’єса-фантазія «Перший крок», повісті «Катруся вже велика», «Катрусина Стрибайка», повість про Юрчика, казки, оповідання. Ця книга - частина двотомного зібрання, а до другої частини увійшли її вірші. Книги Наталі Забіли сприймаються легко
184 грн

Євген Гуцало, Максим Рильський, Михайло Стельмах

Рейтинг: 4.2
Рік видання: 2013 Категорія: Література для навчання та розвитку
Казки, оповідання, вірші - усе найкраще з класики української дитячої літератури зібрано під однією обкладинкою. Андрій Малишко, Михайло Стельмах, Максим Рильський, Євген Гуцало, Платон Воронько, Петро Ребро, Василь Сухомлинський, Грицько Бойко, Наталя Забіла - нове покоління українських дітей
41 грн

Наталя Забіла

Рейтинг: 4.2
Рік видання: 2011 Категорія: Дитячі повісті і розповіді
Двотомник містить кращі віршовані та прозові твори Наталі Забіли, яка по праву вважається корифеєм української дитячої літератури. До збірки не ввійшли деякі твори та окремі фрагменти, що зображували певні історичні та ідеологічні реалії, незрозумілі або ж нецікаві сучасному читачеві.
60 грн

Наталя Забіла

Рейтинг: 4.6
Рік видання: 2011 Категорія: Дитячі повісті і розповіді
Збірка улюблених творів для дітей. Для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку.
30 грн

Наталя Забіла

Рейтинг: 4.1
Рік видання: 2009 Категорія: Дитячі повісті і розповіді
Чим приваблюють юного читача твори Наталі Забіли? Насамперед — материнською щирістю, справжньою любов’ю до дітей. Письменниця вводить читачів у чарівний і таємничий світ, де поруч казка і реальність, люди й тварини, дорослі та діти. Вона одне оспівує, з приводу іншого радіє, а з чогось і
30 грн

Уславлена дитяча письменниця народилася на теренах Російської імперії у відомій мистецькій родині шляхетського походження. Батьки та дід Наталі Забіли були скульпторами та художниками, що прищепили майбутній письменниці любов до творчості. У 1917 році родина Забіли переїжджає до селища Люботин, що на Харківщині. Вона студіює на історичному факультеті, а по закінченні вишу провадить викладацьку діяльністю впродовж багатьох років. Із розгортанням Вітчизняної війни змушена була переїхати до Казахстану, по завершенні котрої повернулася до України, де опікувалась редакторською справою та займалася письменництвом.

Авторський спадок Наталі Забіли налічує понад двісті творів для дошкільного та молодшого шкільного віку. Особливою увагою та визнанням серед маленьких читачів і наразі користуються такі книги, як «Під ясним сонцем» (1949), «Веселим малюкам» (1959), «У широкій світ» (1960), «Оповідання, казки, повісті» (1962), «Стояла собі хатка» (1974), «Рідний Київ» (1977, 1982) та «Вибрані твори» у чотирьох томах, опубліковані у 1984 році.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних