Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 22:00
Побажання
Наталя Гуменюк - фото
Наталя Гуменюк у соціальних мережах:

Наталя Гуменюк

Наталя Гуменюк – українська журналістка, співзасновниця та очільниця «Громадського телебачення». Членкиня ради з питань свободи слова та захисту журналістів. Викладачка, волонтерка, авторка блогу «So Far, So Close», медалістка конкурсу художньої журналістики «Самовидець».

Нагороди
ВІдзнака Фонду розвитку журналістики ім. Анатолія Москаленка (2009), Срібна медаль у конкурсі художнього репортажу «Самовидець» (2013)
Освіта
Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, Orebro University

Книги Наталі Гуменюк

Наталя Гуменюк
Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2020 Категорія: Публіцистика
«Загублений острів» — це збірка репортажів з окупованого Криму , куди відома журналістка Наталя Гуменюк їздила упродовж 2014–2019 рр. У книжці — справжні історії і трагедії людей, життя яких кардинально змінилося після 2014 року, бо відтоді хтось із кримчан живе в окупації, а хтось — просто в
Наталя Гуменюк, Ірина Баглай, Олександр Бондаренко
Рейтинг: 5.0
Автори книги — відомі журналісти, які вважають своїм професійним і патріотичним обов’язком безпосередньо з місця подій із ризиком для життя розповідати всьому світу про цю нав’язану нам жахливу, руйнівну війну. «Війна затягує, як чорна воронка, бо на війні ти бачиш багато
Наталя Гуменюк, Джанін ді Джованні, Віра Курико-Агієнко
Рейтинг: 5.0
Обстріли вокзалу в Краматорську й торговельного центру у Кременчуці, бомбардування центру Чернігова та пологового будинку в Маріуполі, вивезення українських дітей до Росії, утримання цілого села у шкільному підвалі в Ягідному, переслідування людей і катівні на Херсонщині та Харківщині, окупація
450 грн

Біографія Наталі Гуменюк

Наталя Гуменюк народилась 1983 року у Біробіджані. Вивчала міжнародну журналістику у Київському Національному університеті ім. Т.Г. Шевченка, магістратуру закінчила у Швеції. Працювала міжнародним журналістом на більшості головних медіа країни, викладала в Могилянській школі журналістики, вела авторську програму на телеканалі «К1». Проходила стажування за кордоном у The Independent та The Guardian, а також на телеканалі BBC World.

У 2009 році Гуменюк керувала міжнародним відділом телеканалу «Інтер», в цей час канал номіновано на премію «Еммі» за висвітлення подій у Південній Осетії. Наприкінці року репортерку звільнили без будь-яких пояснень. Колектив каналу був обурений таким рішенням: співробітники збирали підписи на підтримку Наталі, а дехто навіть подав заяву на звільнення. Після цієї історії Гуменюк більше не шукала роботи в офіційних ЗМІ й вийшла у фріланс.

У 2010 працювала над проєктом «Наші», розповідаючи історії українців, які залишили батьківщину і досягли успіху у світі. Співпрацювала як фрілансер з цілою низкою українських та міжнародних видань, зокрема «Esquire Україна», «Український тиждень» та RTL-Netherlands. У 2013 році, на тлі подій Революції Гідності ініціювала створення ГО «Громадське телебачення».

Цитати
Цитати ще не додані!

Відгуки про Наталі Гуменюк Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залиште відгук про цього автора для майбутніх відвідувачів. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть автора!
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних