Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Наталка Білоцерківець - книги автора

Наталка Білоцерківець - фото
Дата народження 08.11.1954
Освіта Київський державний університет імені Т. Г. Шевченка, філологічний факультет

Наталія Білоцерківець (1954) – українська поетеса, перекладач та літературознавець, член Національної спілки письменників України, автор поетичних збірок та літературних статей.

Книги Наталки Білоцерківець

Сортувати:

Наталка Білоцерківець

Рейтинг: 4.2
Рік видання: 2015 Категорія: Вірші. Лірика
До книжки Наталки Білоцерківець — однієї з найважливіших сучасних українських поетів — увійшли вірші з усіх її збірок: «Балада про нескорених» (1976), «У країні мого серця» (1979), «Підземний вогонь» (1984), «Листопад» (1989), «Алергія» (1999), «Готель Централь» (2004). Це найповніше на сьогодні
86 грн

Наталія Геннадіївна Білоцерківець народилася 8 листопада 1954 року в селі Куянівка Сумської області в родині сільських учителів української мови і літератури. Закінчила філологічний факультет Київського державного університету імені Т. Г. Шевченка. Професійну діяльність в Баришівській районній газеті на Київщині, потім працювала у відділі преси ВДНГ УРСР, науковим співробітником Київського літературно-меморіального музею Максима Рильського, у видавництві «Молодь», редакції журналу «Українська культура».

Перший вірш автора надрукований у 1965 р. в газеті «Зірка», пізніше її поезії публікувались у відомих українських журналах «Піонерія», «Україна», «Дніпро», «Вітчизна». Далі світ побачили збірки поезій «Балада про нескорених», «У країні мого серця», «Підземний вогонь», «Листопад», «Ми помрем не в Парижі».

Вірші Наталки Білоцерківець перекладені багатьма мовами світу - англійською, німецькою, шведською, польською, білоруською та іншими. Ії авторська поезія відрізняється суворими формами та елегантністю почуттів, ліричність, як синонім ніжності, щирості, задушевності, сердечності та людяності виступає головною стильовою ознакою авторки. Поетесу ставлять в один ряд з поетами вісімдесятниками, яких називали «третьою хвилею» української поезії.

Лауреат премії Грузії імені В. Маяковського, нагороджена Грамотою Верховної Ради України "За заслуги перед українським народом".

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних