Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання
Мирослав Попович - фото

Мирослав Попович

Мирослав Попович – науковець, філософ, історик та письменник, доктор наук у галузі філософії. Директор інституту НАН України імені Сковороди, професор. Автор історично-філософської праці «Червоне століття». Лавреат багатьох почесних нагород та національних премій.

Роки життя
12.04.1930 — 10.02.2018
Нагороди
Орден «За заслуги» III ступеня (1996), Шевченківська премія (2001), Премія «Людина року» (2001, 2003), Орден Почесного легіону (2005), Золота медаль ім. В. І. Вернадського НАН України (2006)
Освіта
Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Книги Мирослава Поповича

Іван Драч, Мирослав Попович, Сергій Кримський

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2021 Категорія: Biographies. / Біографії
Григорій Савич Сковорода (1722—1794) — український філософ-містик, богослов, поет, педагог, можливо, і композитор літургійної музики. Він мав значний вплив на сучасників і подальші покоління своїми байками, піснями, філософськими творами, а також способом життя, через що його називали «Сократом».
290 грн

Мирослав Попович

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2018 Категорія: Мемуари
Мирослав Володимирович Попович (1930–2018) – відомий український філософ, мислитель і гуманіст, той, хто за життя отримав статус одного з моральних авторитетов нації. 1953 року він закінчив філософський факультет Київського університету ім. Т. Шевченка. Працював директором середньої школи у с.
781 грн

Мирослав Попович

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Історія України
Книга являє собою спробу нового жанру – жанру філософії історії за аналогією з тим, як пишеться філософія науки чи філософія мистецтва. Матеріалом, на якому писалась книга, є історія європейської цивілізації ХХ століття, насамперед того регіону цивілізації, який був охоплений комуністичним
355 грн

Мирослав Попович

Рейтинг: 4.2
Рік видання: 2017 Категорія: Філософія
Праця являє собою спробу сформулювати погляд на цінності сучасного суспільства, який із певної позиції охоплював би різні сторони функціонування останнього. Автор прагнув обґрунтувати засобами, придатнимии для філософії сучасності, певний світогляд, який сьогодні, як і в інші часи, перебуває під
294 грн

Мирослав Попович

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2017-2022 Категорія: Мистецтво. Культура
Книга являє собою нарис історії культури України як комплексу характерних матеріальних і духовних здобутків суспільства; до духовної культури включаються при цьому не тільки література, філософія та різні мистецтва, а й спосіб життя, система цінностей, традицій та вірувань. Книга може бути
334 грн

Мирослав Попович

Рейтинг: 4.6
Рік видання: 2009 Категорія: Енциклопедії
Унікальна книга авторства відомого вченого, філософа, академіка НАН України Мирослава Поповича це чудове видання для поповнення власної колекції кращих енциклопедичних видань. Крім того, дана книга зможе цілком виправдано стати наочним посібником підростаючому школяру для вивчення основ культурного
375 грн

Біографія Мирослава Поповича

Мирослав Попович народився 1930 року в Житомирі, в родині вчителів. З родиною переїхав до Ізяслава, проте школу закінчив в смт Народичі, Житомирської області. Навчався на філософському факультеті КНУ імені Т.Г. Шевченка. Після навчання обіймав посаду директора школи в Тернопільській області, вчителював та продовжив наукову кар'єру. У 1967 році здобув докторський ступінь.

Результатами наукових пошуків Поповича стали півтора десятка наукових праць та безліч статей. Він входив до редакційної колегії наукових часописів «Людина і політика», «Вища школа» та академічного вісника Києво-Могилянської академії, обіймав посаду головного редактора журналу «Філософська думка». У своїх працях він розглядав суспільство, як явище, з гуманістичної точки зору та досліджував досвід формування саме українського суспільства і причини його нинішнього становища, застосовуючи філософську методологію.

Цитати
Цитати ще не додані!

Відгуки про Мирослава Поповича Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залиште відгук про цього автора для майбутніх відвідувачів. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть автора!
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних