Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання

Мері Дірборн - книги автора

Мері Дірборн - фото
Дата народження 28.12.1955
Освіта Колумбійський університет, Браунський університет

Мері Дірборн – американська письменниця, яка працює в жанрі біографії. Насамперед відома ґрунтовним життєписом Ернеста Гемінгвея.

Книги Мері Дірборн

Сортувати:
Blackfriday Blackfriday
Гемінґвей - фото обкладинки книги 178

Мері Дірборн

Рейтинг: 4.8 (3 відгуки)
Рік видання: 2018 Категорія: Мемуари
ТЕМАТИКА Біографія ПРО КНИЖКУ Ернест Гемінґвей, поза сумнівами, один із найвидатніших американських прозаїків. Він познайомив читачів з іншим Парижем, особливою Америкою, Африкою, Кубою. А головне — показав світ яскравішим, стихійнішим, пристраснішим та романтичнішим місцем. На кожному
180 грн
300 грн
-40%

Мері Дірборн

Рейтинг: 4.8 (3 відгуки)
Рік видання: 2019 Категорія: Електронні книжки
Тематика електронної книги Біографія. Про що книга Ернест Гемінґвей, поза сумнівами, один із найвидатніших американських прозаїків. Він познайомив читачів з іншим Парижем, особливою Америкою, Африкою, Кубою. А головне - показав світ яскравішим, стихійнішим, пристраснішим та
128 грн
150 грн
-15%

Мері Дірборн – докторка філософії Колумбійського університету. В її науковому доробку є бакалаврська робота Університету Брауна. Також вона була стипендіаткою гуманітарних наук.

Наразі найвідомішою біографією, яку видала письменниця, є життєпис про Ернеста Гемінгвея. Це перша найповніша біографія культового письменника. В цю без перебільшення монументальну працю Мері Дірборн включила матеріали, які раніше ніким не були опубліковані. Вона докладно описує не тільки те, як жив Гемінгвей, а й який влив він мав на літературну спільноту свого часу. Додатково вона досліджує, як змінилось відношення до постаті Гемінгвея у наші часи.

Окрім відомостей про самого письменника, Мері Дірборн зібрала інформацію й про його найближче оточення – рідню, друзів, коханих. Праця письменниці додатково привертає увагу тим фактом, що всі біографії Гемінгвея до неї були написані чоловіками-письменниками. Себто Мері Дірборн є першою жінкою, яка пропонує широкому колу читачів інший погляд на життя Гемінгвея.

У видавництві «Наш формат» книга Мері Дірборн вийшла друком у 2018 році під назвою «Гемінгвей» в перекладі Геннадія Шпака.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних