Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Максим Нефьодов - книги автора

Максим Нефьодов - фото
Дата народження 18.04.1984
Освіта Київський національний університет ім. Тараса Шевченка

Максим Нефьодов — український економіст, голова Державної митної служби України, член Національної ради з питань антикорупційної політики. Один із засновників та головних ідеологів системи ProZorro.

Книги Максима Нефьодова

Сортувати:

Федір Крикун, Максим Нефьодов

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2020 Категорія: Електронні книжки
Історія найвідомішого державного стартапу в Україні. Тематика електронної книги Економіка, державні закупівлі, публічні фінанси. Про що електронна книжка «Prozorro. Зробити неможливе в українській владі» Prozorro — найвідоміший державний стартап в Україні. Залишивши позаду стару
99 грн

Федір Крикун, Максим Нефьодов

Рейтинг: 4.8 (2 відгуки)
Рік видання: 2020 Категорія: Політологія
Історія найвідомішого державного стартапу в Україні. Тематика книги Економіка, державні закупівлі, публічні фінанси. Про книжку «Prozorro. Зробити неможливе в українській владі» Prozorro — найвідоміший державний стартап в Україні. Залишивши позаду стару систему держзакупівель, він

Народився і виріс у Києві. Освіту здобув у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка, спеціальність – «Економічна теорія». У 2005 році з відзнакою закінчив магістратуру цього ж університету.

Після завершення навчання працює аналітиком зі злиття та поглинання у консалтинговій компанії Golden Gate Business (2004-2006).

З 2006 по 2010 рік працює у найбільшій інвестиційній компанії України Dragon Capital. Спочатку на посаді віце-президента компанії, з часом - очолює інвестиційно-банківський департамент.

З 2010 року – керуючий директор інвестиційного фонду Icon Private Equity в Україні. З 2011 року – співкеруючий партнер самого фонду.

У 2015 році, після Революції гідності, переходить на держслужбу. Починає роботу заступником міністра економічного розвитку та торгівлі України. У міністерстві відповідальний за реформу державних закупівель, у рамках якої – Єдина система електронних публічних закупівель ПроЗорро (ProZorro), а також за дерегуляцію, реформу технічного регулювання, регулювання зовнішньої торгівлі тощо.

Максим Нефьодов – серед засновників ProZorro, активно підтримує та просуває проект. Систему успішно запустили у 2015 році, а згодом на неї перевели усі державні закупівлі. Це одна з успішних антикорупційних реформ в Україні, потужний ІТ-стартап, відзначений міжнародною премією Public Sector Procurement Award (за створення і впровадження електронної системи з унікальною архітектурою).

У 2019 році, після перемоги у конкурсі, призначений на пост Голови Державної митної служби України.

Член Національної ради з питань антикорупційної політики.

Керівник громадської організації «Центр розвитку цифрової економіки».

У 2020 році виходить книга «ProZorro. Зробити неможливе в українській владі». Максим Нефьодов та PR-координатор команди ProZorro Федір Крикун розповідають про створення найвідомішого державного стартапу в Україні, революційні та незворотні зміни у системі державних закупівель, злети і падіння на шляху до успіху.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних