Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Макс Вебер - книги автора та біографія

Макс Вебер - фото
Дата народження 21.04.1864
Дата смерті 14.06.1920
Освіта Friedrich Wilhelm University, Heidelberg University

Макс Вебер ( 1864 -1920) - німецький соціолог і політичний економіст, найбільш відомий завдяки тезі протестантська етика, що стосується протестантства і капіталізму, а також завдяки ідеям бюрократії.

Книги Макса Вебера

Сортувати:

Макс Вебер

Рейтинг: 5.0 (1 відгук)
Рік видання: 2019 Категорія: Електронні книжки
Тематика електронної книги Економіка, соціологія. Про що книга Соціолог Макс Вебер став свідком глобальної модернізації, яка відбувалася по всій Європі наприкінці XIX — на початку XX століття. Шукаючи відповідь на питання, що є поштовхом до цих перетворень, Вебер дійшов висновку, що це не
125 грн

Макс Вебер

Рейтинг: 4.7 (1 відгук)
Рік видання: 2018 Категорія: Фінанси
ТЕМАТИКА Економіка, соціологія. ПРО КНИЖКУ Соціолог Макс Вебер став свідком глобальної модернізації, яка відбувалася по всій Європі наприкінці XIX — на початку XX століття. Шукаючи відповідь на питання, що є поштовхом до цих перетворень, Вебер дійшов висновку, що це не стільки поява нових
Акція Акція
Класика економіки - фото обкладинки книги 164

Макс Вебер, Адам Сміт

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2018 Категорія: Фінанси
Книга "Протестантська етика і дух капіталізму" Макс Вебер Соціолог Макс Вебер став свідком глобальної модернізації, яка відбувалася по всій Європі наприкінці XIX — на початку XX століття. Шукаючи відповідь на питання, що є поштовхом до цих перетворень, Вебер дійшов висновку, що це не стільки
509 грн
565 грн
-10%

Вебер народився 21 квітня 1864 року в Ерфурті, Пруссія (Німеччина). Дитинство провів в Берліні, куди батьки переїхали невдовзі після народження старшого сина. Батько Вебера став членом Прусської палати депутатів (1868–97) і рейхстагу (1872-84).

1882 року Макс вступив до Гейдельберзького університету, через два роки перериває навчання для проходження військової служби в Страсбурзі.

В 1893 році одружується з Маріанною Шнітгер, двоюрідною сестрою, яка стане його біографом і редактором його творів. Маріанна Вебер була також видатним соціологом і відкривачем в галузі феміністичної соціології.

Глибокий вплив Вебера на соціологічну теорію обумовлено його вимогами об'єктивності в науці і аналізом людської діяльності.

В цілому величезним надбанням Вебера, як мислителя було те, що він призвів соціальну науку Німеччини, до цього в значній мірі заглиблену лише в національні проблеми, до прямої конфронтації з міжнародними велетнями європейської думки 19 -го століття Марксом і Ніцше. Завдяки цьому протистоянню Вебер допоміг створити методологію і перелік літератури з соціології релігії, політичних партій і економіки, а також по вивченню формальних організацій поведінки в малих групах і філософії історії .

Головними роботами Вебера є: Господарство і суспільство, Протестантська етика і дух капіталізму, Релігія Китаю: конфуціанство і даосизм, Релігії Індії: соціологія індуїзму та буддизму, Древній юдаїзм.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних