Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Макс Теґмарк - книги автора та біографія

Макс Теґмарк - фото
Дата народження 05.05.1967
Освіта Каліфорнійський університет, Берклі, Royal Institute of Technology

Макс Теґмарк – шведсько-американський фізик, астрофізик та філософ. Професор the Massachusetts Institute of Technology та науковий директор the Foundational Questions Institute. Співзасновник the Future of Life Institute – дослідницької організації з питань екзистенціональних ризиків, пов’язаних із поширенням штучного інтелекту. Автор наукових творів у галузі космології.

Книги Макса Теґмарка

Сортувати:

Макс Теґмарк

Рейтинг: 5.0 (1 відгук)
Рік видання: 2019 Категорія: Електронні книжки
Якими будуть економічні, військові та соціальні наслідки появи штучного інтелекту. Тема електронної книги Наукпоп, футурологія, технології, штучний інтелект. Про що За час свого існування життя на Землі трансформовувалося кілька разів — від бактерій, чий розвиток повністю
165 грн

Макс Теґмарк

Рейтинг: 4.8 (3 відгуки)
Рік видання: 2019 Категорія: Сучасні технології
Якими будуть економічні, військові та соціальні наслідки появи штучного інтелекту. Тема Наукпоп, футурологія, технології, штучний інтелект. Про що За час свого існування життя на Землі трансформовувалося кілька разів — від бактерій, чий розвиток повністю закодований у ДНК, до

Предметом дослідження науковця є походження, еволюція, структура Всесвіту в цілому та його просторових і часових масштабах. За підтримки провідних астрофізиків-експериментаторів Макс Теґмарк поєднав теоретичну роботу з проведенням нових вимірювань. Ці заходи мали на меті дослідити межі космологічних моделей та їх параметрів.

Є автором понад 200 науково-дослідницьких публікацій, дев’ять з яких було процитовано понад 500 разів. Крім того, він розробив інструменти аналізу даних та застосував їх до космічних мікрохвильових фонових експериментів, зокрема COBE, QMAP та WMAP. Також Макс Теґмарк дослідив та застосував технологічну схему обчислень низькочастотної радіоінтерферометрії.

Результати своїх численних спостережень та здобутків з проблематики математичного обчислення Всесвіту дослідник висвітлив у кількох науково-дослідницьких творах: Our Mathematical Universe (2014), Life 3.0: Being Human in the Age of Artificial Intelligence (2017).

Українською перекладено «Життя 3.0. Доба штучного інтелекту» (2019).

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних