Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 22:00
Побажання
Майкл Портер - фото

Майкл Портер

Майкл Портер (Michael Porter) — автор книг та професор кафедри ділового адміністрування у Гарварді. Став економістом та фахівцем в галузі конкурентної стратегії і боротьби на міжнародних ринках. Написав 17 визнаних книг, 60 статей та безліч матеріалів для авторитетних ділових видань. Роботи Майкла Портера визнані класикою ділової літератури в усьому світі.

Дата народження
23.05.1947
Нагороди
Премія Адама Сміта, Премія Гамільтона
Освіта
Гарвардський університет, Принстонський університет

Книги Майкла Портера

Майкл Портер
Рейтинг: 5.0 (1 відгук)
Рік видання: 2019 Категорія: Менеджмент. Лідерство. MBA
Книжка входить до лімітованої серії OPEN MIND LIBRARY, які підготували Lexus спільно з видавництвом «Наш формат» Як компанія може створити і підтримувати свої конкурентні переваги. Тематика Бізнес, підприємництво, бізнес-стратегія, менеджмент. Про що книга На сучасному ринку
Майкл Портер
Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2020 Категорія: Менеджмент. Лідерство. MBA
Як зробити вашу бізнес-стратегію успішною. Тематика Бізнес, підприємництво, бізнес-стратегія, менеджмент, маркетинг. Про що книжка У сучасному бізнесі конкуренції стає дедалі інтенсивнішою та охоплює щораз більше країн. Майкл Портер, гуру бізнес-стратегії, запевняє, що успішні компанії

Біографія Майкла Портера

Майкл Портер народився в родині офіцера американської армії у Мічигані (США). Отримавши освіту, не зупинився на досягнутому й подався до Гарварда. Вже у 26 років Майкл Портер почав працювати в Гарвардській бізнес-школі, де став наймолодшим професором.

Наукова діяльність Майкла Портера

Протягом усієї наукової кар'єри займався вивченням явища конкуренції. Він був консультантом багатьох провідних компаній: T&T, DuPont, Procter & Gamble, Royl Dutch/Shell. Також надавав послуги директорату для: lph-Bet Technologies, Prmetric Technology, R&B Flcon, ThermoQuest.

Ось уже багато років ідеї Майкла Портера використовують у всьому світі не тільки лідери брендів, а й державні діячі: письменник працював в якості консультанта і радника для урядів Індії, Нової Зеландії, Канади та Португалії, в даний час є провідним фахівцем з розвитку регіональної стратегії для президентів ряду країн Центральної Америки.

Серед нагород Майкла Портера — сім докторських ступенів. Він — автор книг, які ви можете знайти на віртуальних поличках інтернет-магазину «Наш формат»Також відомий створенням курсу MBA «Конкурентний аналіз».

Менеджмент та мотивація - основні напрями діяльності Майкла Портера

  • Будучи одним з найвпливовіших фахівців в області менеджменту, Портер багато в чому визначив основні напрямки дослідження конкуренції (насамперед в глобальному контексті).
  • Зв’язав питання розробки стратегії підприємства і прикладну мікроекономіку, які раніше розглядалися незалежно одна від одної.
  • Основна перевага і привабливість моделей Портера — в їх простоті. Автор спонукає читачів вважати її відправною точкою для аналізу зв'язків між різними елементами, вибору напрямку руху та розробки стратегії (особливо міжнародної).

В книгах Майкл Портер знайомить читачів з власним внеском в розвиток розуміння стратегії і конкуренції. Тому й значущість впливу Портера на теорію менеджменту дуже велика. У той же час деякі недоліки його робіт викликали ряд справедливих критичних зауважень.

У книзі «Конкурентна стратегія: методика аналізу галузей і конкурентів» Майкл Портер запропонував революційні підходи до розробки стратегії підприємства і окремих галузей економіки. Ця книга вважається однією з найбільш цитованих, а краща модель аналізу п'яти конкурентних сил, на думку автора — це здатність виробити власний шлях у бізнесі.

Цитати
Цитати ще не додані!

Відгуки про Майкла Портера Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залиште відгук про цього автора для майбутніх відвідувачів. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть автора!
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних