Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 20:00
Побажання
Любомир Гузар - фото

Любомир Гузар

Любомир Гузар — релігійний діяч, духовний лідер, який має численні нагороди за розвиток духовності українського народу. Автор філософсько-релігійних трактатів.

Роки життя
26.02.1933 — 31.05.2027
Освіта
Колегія святого Василія, Католицький університет Америки у Вашингтоні

Книги Любомира Гузара

Любомир Гузар
Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2018 Категорія: Електронні книжки
Книжку про людські чесноти й пороки Блаженніший Любомир написав наприкінці свого земного буття. Він часто цікавився – як просуваються справи з підготовкою до друку, проте так і не встиг побачити її. У легкій і доступній манері автор ділиться власним баченням рис, притаманних окремій особистості та
48 грн
Любомир Гузар
Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Електронні книжки
Блаженніший Любомир Гузар (1933—2017) — український релігійний діяч та духовний лідер, який жив і працював відповідно до настанов Святого Письма, людина з великим серцем, з любов'ю до життя і людей, з бажанням пізнавати інших. На його долю випало багато випробувань, які не лише не зламали його,
100 грн
Любомир Гузар
Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Електронні книжки
Sa Batitude Lubomyr Husar (1933-2017) est un grand sage et un chef spirituel qui a vcu et travaill conformment aux prceptes de la Sainte criture, un homme d’un grand cur, d’un grand amour de la vie et des gens, ayant toujours dsir connatre les autres. De nombreuses preuves ont travers
100 грн
Любомир Гузар
Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Електронні книжки
His Beatitude Lubomyr Husar (1933-2017) is a great sage and spiritual leader who lived and worked in keeping with the teachings of the Scriptures, a man with a great heart, with great love for life and people, with a desire to know others. The numerous trials and tribulations that fell to his lot
100 грн

Біографія Любомира Гузара

Народився у місті Лева, де отримав початкову освіту. Родина часто змінювала місто проживання: у дитинстві жив у Австрії (навчався там в українській гімназії), США (продовжив здобувати знання в Малій духовній семінарії). Ступінь бакалавра отримав в Колегії св. Василія.

Працював учителем у Стемфордській духовній семінарії, пастирем Українського народного союзу в Америці. Магістратуру закінчив у Фордгамському вищому навчальному закладі. У 1972 році став доктором богослов’я, викладав у Італії.

У віці 60 років повернувся в Україну. Через кілька років духовної служби був призначений Верховним Архієпископом Української Греко-Католицької Церкви. Після зречення з посади у 75-років через слабке здоров’я займався громадською діяльністю. За чималий внесок у розвиток духовної сфери українського народу був нагороджений орденами «князя Ярослава Мудрого» та «За заслуги» III ступеня».

2018 року у видавництві «Фоліо» вийшла книга «Про гріхи і чесноти» (перевидана у 2019-му) українською, англійською та французькою мовами. Читач зможе порефлексувати на тему добра і зла, моральних орієнтирів у житті, взаємостосунків із іншими та значення духовності у сучасному суспільстві загалом. Порадник, який можна розгорнути тоді, коли вагаєшся чи потребуєш термінової відповіді на запитання, яке хвилює.

На 2023 рік у «Порталі» запланований вихід друком книги «Любомир Гузар. Спогади». Вона створена на основі розмов, записаних на прохання патріарха у 2014-2016 роках. Зростання у міжвоєнній Україні, подорожі світом, пошук власного «Я» та покликання у житті, повернення на Батьківщину — про це все духівник розповідає щиро і душевно, особисто звертаючись до серця кожного читача.

Цитати
Цитати ще не додані!

Відгуки про Любомира Гузара Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залиште відгук про цього автора для майбутніх відвідувачів. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть автора!
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних