Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання

Ліна Костенко - книги автора та біографія

Ліна Костенко - фото
Дата народження 19.03.1930
Нагороди Золоті письменники України (2012), Національна премія України ім. Т. Шевченка (1987), Міжнародна літературно-мистецька премія ім. О. Теліги (2000), Орден князя Ярослава Мудрого (2000)
Освіта Київський педагогічний інститут, Московський літературний інститут ім. О. М. Горького

Ліна Костенко — українська інтелектуалка, письменниця. Серед її численних нагород Шевченківська премія (1987). Неодноразово номінувалась на Нобелівську премію з літератури. Належить до десятки найвідоміших жінок України.

Книги Ліни Костенко

Сортувати:
ТОП продажу ТОП продажу
Записки українського самашедшого - фото обкладинки книги 275

Ліна Костенко

Рейтинг: 4.8 (2 відгуки)
Рік видання: 2015-2022 Категорія: Сучасна українська проза
Це перша нова книжка Ліни Костенко за останні 20 років мовчання і перший її прозовий роман. Роман написано від імені 35-річного комп’ютерного програміста, який на тлі особистої драми прискіпливо, глибоко й болісно сканує усі вивихи нашого глобалізованого часу. У світі надмірної
320 грн

Ліна Костенко, Ірина Жиленко, Леонід Глібов

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2018 Категорія: Книги для найменших
Зустрічайте довгоочікуваний третій — завершальний — том «Улюблених віршів»! Загалом понад 150 пречудових віршів українських та іноземних поетів на всі смаки! З малюнками найкращих українських ілюстраторів! Розкішний дарунок для кожної інтелігентної родини!
400 грн
ТОП продажу ТОП продажу
Триста поезій - фото обкладинки книги 240

Ліна Костенко

Рейтинг: 4.1
Рік видання: 2012 Категорія: Вірші. Лірика
До книги Ліни Костенко — улюбленої української поетеси кінця другого–початку третього тисячоліття — увійшли найвідоміші її вірші з різних періодів творчості — від ранньої поезії до сьогодні, а також уривки з романів та поем. Це айповніше вибране поетеси за часів Незалежності.
320 грн

Ліна Костенко

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2018 Категорія: Вірші. Лірика
Історичний роман у віршах «Маруся Чурай» визначної української поетеси Ліни Костенко — один із вершинних творів української літератури, своєрідна енциклопедія духовного життя нашого народу в XVII ст. Висока драма любові вирує на тлі епічних історичних змагань, де доля легендарної Марусі Чурай тісно
320 грн

Ліна Костенко, Іван Дзюба, Оксана Пахльовська

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2016 Категорія: Біографії
Це книжка про письменника в Часі - і про Час у житті й творчості письменника. Перед читачем розгортається ніби писаний на окремих аркушах літопис долі Ліни Костенко - і долі країни в часи тоталітарної системи та в період боротьби за Незалежність, захисту її здобутків. Глобальні історичні події
318 грн

Ліна Костенко, Василь Симоненко, Олександр Олесь

Рейтинг: 4.3
Рік видання: 2013 Категорія: Вірші. Лірика
До книги увійшли поетичні твори видатних поетів України - Ліни Костенко, Олександра Олеся, Василя Симоненка, Василя Стуса, які рекомендовані шкільною Програмою з української літератури для текстуального й оглядового вивчення.
36 грн

Ліна Костенко

Рейтинг: 4.9
Рік видання: 2011 Категорія: Вірші. Лірика
Літературно-філософські роздуми видатної української поетеси виливаються у багатоголосну симфонічну поему, де тріумфує неприборкана стихія людських почуттів. У пропонованій читачеві версії «Річки Геракліта» відсутні аудіодиск із записом поезій, які читає автор і літературознавча стаття Дмитра
140 грн

Ліна Костенко

Рейтинг: 4.4
Рік видання: 2010 Категорія: Вітчизняна класика
Всеприсутній у століттях, Богдан Хмельницький Ліни Костенко - грандіозна постать на роздоріжжі Європи. Людина, що зводить державу, бунтар, що кидає виклик усталеній системі, пристрасний закоханий чоловік, спопелілий від зради, стратег і полководець, софістикований дипломат, безпритульний бранець
286 грн

Ліна Костенко

Рейтинг: 4.6
Рік видання: 2011 Категорія: Вірші. Лірика
Це міні-вибране вже друкованих та нових поезій Ліни Костенко. Цикли природи та людського буття тут зв’язані в єдине ціле. Вірші-осяяння, вірші-попередження, вірші-реквієм і вірші, де тріумфує неприборкана стихія людських почуттів, створюють цілісну симфонічну “поему”
245 грн

Ліна Костенко

Рейтинг: 4.3
Рік видання: 2011 Категорія: Вірші. Лірика
До цієї книжки Ліни Костенко увійшли нові та раніше не друковані поезії різних років, а також родинні фотографії. Це книжка дуже особиста: вона присвячена коханій доньці - Оксані Пахльовській.
175 грн

Ліна Костенко

Рейтинг: 4.5
Рік видання: 2013 Категорія: Публіцистика
Чергова серія «Підривна література» із проекту «Бібліотека газети «День» Україна Incognita» — ідейне та тематичне продовження видання «Бронебійна публіцистика». Це — відкриття для українців (особливо молодих) світу думок, інтелектуальних, філософських та політичних здобутків наших знаменитих — а
26 грн

Ліна Костенко

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2010 Категорія: Вірші. Лірика
Це книжка поезій Ліни Костенко , що стали піснями Ольги Богомолець . У гармонії з ними - ілюстрації видатного художника Івана Марчука . Визначні суверенні особистості - кожна зі своїм унікальним мистецьким голосом, своєрідним емоційним та естетичним

Здобула фах письменника в Москві (Літературний інститут, 1956). Дипломна робота - поетична збірка “Проміння землі” (1957).

Перші книги поезій початку 50 – кінця 60-х років (“Вітрила”, “Мандрівки серця) були миттєво продані й сьогодні є раритетними. Роман у віршах “Маруся Чурай” (1979, тираж 8 тисяч) розпроданий за кілька днів і 1982 року перевиданий вже стотисячним накладом.

Поезія Костенко – чи не найбільш знана й цитована в українському читацькому просторі й очолює рейтинги пошукових сайтів. Популярність підсилює імідж поетеси – жінки, яка протистояла тоталітарній системі.

У поетичному доробку авторки, окрім збірок виданих в Україні та діаспорі, - історичні романи “Маруся Чурай” (1979), “Берестечко” (1999). Бестселером стали прозові “Записки українського самашедшого” (2010).

Ліні Костенко належать переклади віршів в українському виданні “Гри в бісер” Германа Гессе (1983, 2001).

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних