Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Лі Прайс - книги автора

Лі Прайс - фото
Дата народження 06.10.1970
Нагороди Hoopes Prize, Грант Ґуґґенгайма
Освіта Гарвардський університет, Єльський університет

Лі Прайс (англ. Leah Price) – літературна критикиня, професорка англійської та американської літератури. Дослідниця-компаративістка, що спеціалізується на порівняльному історичному літературознавстві. Діюча викладачка університетів та очільниця освітньої програми «Історія та література». Досліджує історію книги та еволюцію британського роману. Дописує до провідних міжнародних часописів, зокрема The New York Times, Book Review, London Review of Books, The Paris Review та ін.

Книги Лі Прайс

Сортувати:

Лі Прайс

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2020 Категорія: Книжки про книжки
Що буде з книжкою у найближчому майбутньому? Чи існуватиме вона в друкованому вигляді, чи люди взагалі читатимуть? Зустрівшись з бібліотекарями, книгарями та активістами, які досліджують старі способи читання, Лі Прайс дає надію бібліофілам та любителям літератури. Лі Прайс – професорка,
112 грн
140 грн
-20%

У 1991 році закінчила бакалаврат Гарвардсього університету за спеціальністю «Література». Прайс було обрано до Фі-Бетта-Каппа, почесного наукового товариства, навколо якого згуртовано талановите студентство суспільних наук. З 1997 по 2000 рік Лі Прайс обіймала посаду наукової співробітниці на кафедрі англійської літератури Коледжу Гіртон Кембриджського університету. Вона є однією з наймолодших науковців Гарвардського університету.

Поєднуючи викладацьку діяльність із письменництвом, американська дослідниця опублікувала декілька книжок із літературознавства для широкого кола читачів та знавців у цій галузі. У 2019 році було видано друком наступну книгу авторки «Про що ми говоримо, коли говоримо про книжки: Історія та майбутнє читання», перекладену українською у 2020 році видавництвом Yakaboo Publishing.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних