Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Лев Асламазов - книги автора

Лев Асламазов - фото
Дата народження 06.01.1944
Дата смерті 23.04.1986
Освіта Московський фізико-технічний інститут

Лев Асламазов — російський вчений-фізик. Відомий дослідник та популяризатор науки. Належав до кращих фізиків-теоретиків свого часу. Найвідоміша книга — «Несамовита фізика» через тридцять років після виходу не втратила своєї цінності.

Книги Лев Асламазов

Андрій Варламов, Лев Асламазов

Рейтинг: 4.8 (2 відгуки)
Рік видання: 2020 Категорія: Фізика. Хімія. Астрономія
Перекладено вісьмома мовами. Тематика Фізика, природничі науки, наукпоп. Про книгу «Несамовита фізика. Піца, скрипка, вино і надпровідність» Андрія Варламова, Лева Асламазова Усі ми в школі вивчали фізику, але чи знайшли пояснення всім тим дивовижним речам, що нас оточують? Автори цієї
225 грн
250 грн
-10%

Андрій Варламов, Лев Асламазов

Рейтинг: 4.6 (3 відгуки)
Рік видання: 2020 Категорія: Електронні книжки
Перекладено вісьмома мовами. Тема електронної книжки Фізика, природничі науки, наукпоп. Про що електронна книга «Несамовита фізика. Піца, скрипка, вино і надпровідність» Андрія Варламова, Лева Асламазова Усі ми в школі вивчали фізику, але чи знайшли пояснення всім тим дивовижним речам, що
94 грн
125 грн
-24%

Народився у місті Батумі (Грузія). Здобувши спеціальність фізика низьких температур та захистивши кандидатську дисертацію (1969), працював у Інституті теоретичної фізики, доцентом та професором кафедри Московського інституту сталі і сплавів. Своє життя закінчив трагічно: убитий у під’їзді власного дому при нез’ясованих обставинах.

Окрім викладання, був довголітнім заступником редактора та автором журналу «Квант», тираж якого становив 240 тисяч примірників, упорядником серії науково-популярних книг фізико-математичної тематики «Бібліотечка Квант».

Сфера наукових інтересів вченого охоплювала теорію надпровідності. Разом з Анатолієм Ларкіним відкрив явище флуктуаційної провідності. Окрім того, багато уваги присвячував залученню молоді до наукової діяльності, був співорганізатором учнівських олімпіад. За словами Андрія Варлаамова, за мету своєї плідної праці Асламазов ставив привести в науку хоча б одного Ейнштейна.

Найпопулярніша книга «Несамовита фізика», до виходу якої автор не дожив, одразу ж після публікації була перекладена італійською; англійський варіант «The Wonders Of Physics» нараховує три перевидання. Студенти Асламазова захоплювались його творчим підходом; як письменник він так само творчо пояснює різноманітні природні явища: від руху чаїнок у склянці до ядерної енергії.

Творчий доробок включає книги у співавторстві: «Задачі з фізики» (1980), «Слабка надпровідність» (1982), наукові статті в «Журналі експериментальної і теоретичної фізики», англомовні переклади яких доступні в базі «Scopus» та «Web of Science», численні публікації в часописі «Квант», статті у «Фізичному енциклопедичному словнику» тощо.

Українською мовою перекладено найуспішнішу книгу «Несамовита фізика. Скрипка, піца, вино і надпровідність» («Наш формат», 2020). Видання адаптоване до здобутків сучасної науки.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних