Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання

Лене Рейчел Андерсен - книги автора

Лене Рейчел Андерсен - фото
Дата народження 15.05.1968
Нагороди Ebbe Klvedal-Reich Democracy Baton (2007) та Dssing Prisen (2012 р)
Освіта Kоbenhavns Universitet, Copenhagen Business School

Лене Рейчел Андерсен (Lene Rachel Andersen, 1968) - датська письменниця, незалежний видавець, економіст, футурист і філософ. Співавторка найсвіжішого академічного дослідження "Північна таємниця: європейська історія краси та свободи", книги про унікальне явище, що змінило держави Північної Європи і мало докорінний вплив на європейську культуру. Член Римського клубу з тем Більдунгу, Народних вищих шкіл і розвитку скандинавських країн.

Книги Лене Рейчел Андерсен

Сортувати:

Лене Рейчел Андерсен, Томас Бйоркман

Рейтинг: 5.0 (5 відгуків)
Рік видання: 2021 Категорія: Електронні книжки
Секрет скандинавського благополуччя розкрито! Тематика книги Історія, освіта, суспільний розвиток, культура. Опис книги "Більдунґ. Нордичний секрет краси і свободи" Лене Рейчел Андерсен, Томаса Бйоркмана 1800 роки: північні країни чи не найбідніші в Європі. Шведи так злидарюють, що
140 грн

Лене Рейчел Андерсен, Томас Бйоркман

Рейтинг: 4.6 (5 відгуків)
Рік видання: 2021 Категорія: Мотиваційна література
Секрет скандинавського благополуччя розкрито! Тематика книги Історія, освіта, суспільний розвиток, культура. Опис книги "Більдунґ. Нордичний секрет краси і свободи" Лене Рейчел Андерсен, Томаса Бйоркмана 1800 роки: північні країни чи не найбідніші в Європі. Шведи так злидарюють, що

Лене Андерсен народилася 15 травня в 1968 році в Тааструпе, передмісті на захід від Копенгагена, Данія. Здобувши освіту в Копенгагенській школі бізнесу, продовжила навчання в Копенгагенському університеті. З 16 років створювала і писала сценарії до телевізійних програм Датського телебачення. Після трирічного вивчення економіки бізнесу працювала вчителем і секретарем. Вивчала богослов'я з метою стати пастором датської євангелічно-лютеранської церкви, в 1993 році прийняла іудаїзм.

Як автор дебютувала в 2005 році, опублікувавши першу з п'яти книг серії Бааде-Ог (Baade-Og). З того часу Андерсен написала 15 книг, серед яких "Довідник по демократії" (Handbook of Democracy) і "Північна таємниця: європейська історія краси та свободи" (The Nordic Secret: A European story of beauty and freedom, 2017) в співавторстві з Томасом Бйоркманом, "Мета модернізм" (Metamodernity, 2019) та "Більдунг" (Bildung, 2020), перша половина якої являє собою скорочену версію The Nordic Secret. Серед моделей, що використовуються в якості аналітичних інструментів у другій половині книги, - культурні коди, досліджувані в «Метамодерні», «Кругах приналежності» і «Більдунг-Роуз».

Співпрацюючи з незалежним видавництвом Det Andersenske Forlag (видавництво Andersenske) Лене Андерсен зосередилась на популяризації філософії та темах, важливих для розвитку демократії. З 2011 року стає членом комісії за цінностями уряду Данії. З 2018 року співзасновник дослідницького аналітичного центру метамодернісських досліджень майбутнього Nordic Bildung в Копенгагені, асоціації фолк-білдунг Fremvirke – культурного та духовного співтовариства, що допомагає людям брати на себе зобов'язання в майбутньому, а з 2020 року - співзасновник European Bildung Network. З січня 2019 року член Римського клубу.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних