Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Кріс Восс - книги автора та біографія

Кріс Восс

Кріс Восс випускник Kennedy School of Government, магістр з державного управління, професор у McDonough School of Business в Університеті Джорджтауна та викладач у Marshall School of Business в Університеті Південної Каліфорнії. Колишній переговорник із заручників (ФБР), американський бізнесмен, автор та співавтор книг.

З 1986 по 2000 рік Восс був членом Об'єднаної робочої групи з питань тероризму в Нью-Йорку. Після першого нападу на the World Trade Center, він був залучений до моніторингу бомбардувальників TERRSTOP. Крім того, Восс очолив переговірний блок у справі Джіл Карол в Іраку, а також у справі Стіва Сентані у секторі Газа.

У 2016 році було опубліковано першу книгу Восса «Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів», створену у співавторстві з журналістом та бізнес-тренером Талом Резом. У цій книзі, спираючись на свій професійний досвід, колишній переговорник дає поради з питань доцільного та ефективного ведення складних переговорів як у бізнесі, так і у приватному житті.

Українською видано «Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів» (2019).

Всі результати: 2
Аудіокниги: 0

Кріс Восс, Тал Рез

Рейтинг: 4.8 (3 відгуки)
Рік видання: 2019 Палітурка: тверда Книга в наявності
Техніка ведення ефективних переговорів від експерта ФБР. ТЕМАТИКА Психологія. ПРО КНИЖКУ Життя — це серія постійних переговорів. Ми домовляємося про ціну на вживане авто, про заробітну платню чи те, хто виконуватиме хатні справи в нашій сім’ї. Фактично це єдиний прийнятний спосіб

Кріс Восс, Тал Рез

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Електронний контент
Техніка ведення ефективних переговорів від експерта ФБР. Тематика електронної книги Психологія. Про що книга Життя — це серія постійних переговорів. Ми домовляємося про ціну на вживане авто, про заробітну платню чи те, хто виконуватиме хатні справи в нашій сім’ї. Фактично це єдиний
114 грн