Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання

Кетрін Ґрей - книги автора

Кетрін Ґрей - фото

Кетрін Ґрей (Catherine Gray) - британська письменниця, редакторка та журналістка. Протягом 10 років дописує до видань Cosmopolitan, Glamour, Marie Claire, The Guardian та багатьох інших. Пише у жанрі self help, веде блог про тверезість.

Книги Кетрін Ґрей

Сортувати:

Кетрін Ґрей

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2020 Категорія: Популярна психологія
Не кожна людина готова відкрито говорити про свою алкогольну залежність та шлях боротьби з нею. Проте Кетрін Ґрей знайшла у собі сили відверто, невимушено і чесно описала свою гірку історію пияцтва і свій шлях до тверезого життя. У книзі «Несподівана радість тверезості» авторка розвінчує
200 грн

Кетрін Ґрей

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2021 Категорія: Популярна психологія
Пригнічені вашим звичайним існуванням? Ви розчаровані своєю середньою зарплатою, посереднім помешканням та недосконалим коханням? Ласкаво просимо до клубу! Нас мільярди – розчарованих за замовчуванням. Два незручні психологічні явища змовилися проти нашого задоволення та щасливого існування.
200 грн

Кетрін Ґрей

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2020 Категорія: Популярна психологія
Вам за тридцять і ви неодружені? Батьки і родичі тиснуть на вас, щоб шукали собі пару? Помічаєте жалісливі погляди в одружених колег чи знайомих? Ми живемо в культурі, яка цінує переважно повноцінні парні стосунки, а самотніх таврує білими воронами, нездатними знайти когось, хто б їх покохав.
200 грн

Кетрін любить писати про психологію, подорожі, соціальні тренди та людей, які викликають захоплення. У своїх літературних працях вона розглядає різні прояви людського буття та ділиться досвідом їх проживання. Так, наприклад, її перша книга, видана у 2017 році, називається "Несподівана радість тверезості" і розповідає про власний досвід авторки щодо відмови від алкоголю. Розповідь доповнена розмовами з фахівцями та розлогим культурологічним коментарем.

Друга робота вийшла у 2019 році, а 2020 року була перекладена українською. "Несподівана радість самотності" покликана донести до читача те, що перебування в стосунках — це не єдиний спосіб бути щасливим, і що самотність не є вироком і має свої переваги.

Третя й остання, станом на 2020 рік, книга - "Неочікувана радість буденного" торкає проблему сприйняття щастя лише у контексті екстраординарних, яскравих подій, що так властиве сучасному суспільству і привертає увагу до щасливих миттєвостей, що вигулькують в нашому житті щодня: за сніданком, на занятті з йоги та по дорозі додому, вчить помічати їх та цінувати.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних