Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Кеннет Рогофф - книги автора та біографія

Кеннет Рогофф

Кеннет Рогофф (Kenneth Rogoff) американський економіст, експерт з міжнародних відносин, шаховий гросмейстер та письменник. Лауреат численних премій у галузі економіки та міжнародних відносин.

Здобув ступінь бакалавра та магістра Єльського університету. У 1980 році отримав ступінь кандидата економічних наук Массачусетського технологічного інституту. Викладав у Прінстонському та Гарвардському університетах.

Впродовж багатьох років жив у Європі, поєднуючи кар’єру гравця у шахи та навчання фінансової економіки. Кеннет Рогофф у 1969 році виграв Чемпіонат Сполучених Штатів з шахів. У 1971 році Рогофф здобув 3-тє місце у Чемпіонаті світу серед юнаків. У 1975 році посів 2-ге місце у Чемпіонаті США з шахів.

Приймав участь у Міжзональному турнірі 1976 року, одному з етапів шахових змагань на першість світу. Цей турнір він закінчив посівши 13 та 15 місця. Також він брав участь у змаганнях проти колишніх чемпіонів світу, зокрема Михайлом Талом, Тіграном Петросяном та Магнусом Карлсеном.

У 2009 році Кеннет Рогофф у співавторстві із Кармен Рейнхарт, американською дослідницею та провідною економісткою сучасності, опублікував книгу-бестселер з економіки «Циклічна історія фінансових криз». Цю книгу було перекладено українською у 2019 році видавництвом «Наш формат».

Всі результати: 1
Електронні книги: 0
Аудіокниги: 0

Кеннет Рогофф

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Палітурка: тверда Книга в наявності
Протягом всієї історії багаті і бідні країни кредитували, запозичували, розбивались і відновлювали свій шлях через надзвичайний спектр фінансових криз. Автори стверджують, що старі правила оцінки більше не застосовуються і що нові ситуаціі не дуже схожі на катастрофи, які відбувалися в минулому.
265 грн
295 грн
-10%