Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Кен Вілбер - книги автора

Кен Вілбер - фото
Дата народження 31.01.1949
Освіта Університет штату Небраска

Кен Вілбер (Kenneth Wilber) – американський письменник та філософ. Один з засновників течії трансперсональної психології, розробник теоретичних та практичних положень інтегральної теорії. Її зміст полягає у необхідності об'єднання в єдину систему людського теоретичного та практичного досвіду в усіх сферах.

Книги Кена Вілбера

Сортувати:

Кен Вілбер

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2020 Категорія: Філософія
Кен Вілбер – сучасний американський філософ і духовний лідер, основоположник так званого інтегрального методу, покликаного поєднати здобутки західного раціоналізму і східного містицизму. «Коротка історія всього» – найпопулярніша книжка автора, у Сполучених Штатах вона витримала двадцять перевидань.
240 грн

Кен Вілбер

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Політологія
Ми опинилися в новому химерному світі постправди, фальшивих новин і тривоги. У цій книжці американський філософ і духовний лідер Кен Вілбер пропонує концептуальний ключ до розуміння сучасних політичних і культурних подій. Хай вас не бентежить, що її написано для американців на американському
130 грн

Кен Вілбер народився в Оклахома-Сіті 1949 року. Батько хлопця ніс службу у Повітряних силах США тому, щоб закінчити базову освіту, Кену довелось змінити 4 школи. Це призвело до нагальної потреби самоствердження і він, виявляючи неабиякий хист у навчанні, докладав зусиль також для досягнення успіху у позакласній діяльності та спорті.

По закінченні школи Вілбер вступив до Дюкського університету, де вивчав медицину, але швидко розчарувавшись перейшов до Університету Небраски, де отримав ступінь бакалавра, вивчаючи хімію та біологію. На його дослідження значно впливає захоплення психологією та східною філософію. Він навіть отримав стипендію на дослідження з біохімії, але відмовився від наукової діяльності й засів писати книгу.

У 1973 році Вілбер завершив рукопис своєї першої книги «The Spectrum of Consciousness», де виклав свої спроби поєднати західні та східні психологічні вчення. Шлях до книги виявився непростим, бо щоб прогодуватись автору довелось декілька років працювати посудомийником, а потім вислухати понад 2 десятки відмов від видавців, через складність матеріалу. Його праця була видана лише за 4 роки та принесла письменнику успіх та визнання в академічних колах. Науковий доробок Кена Вілбера складається з понад 30 праць, українською мовою перекладені лише 2 з них.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних