Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання

Кел Ньюпорт - книги автора та біографія

Кел Ньюпорт - фото
Дата народження 23.06.1982
Освіта Massachusetts Institute of Technology, Dartmouth College

Кел Ньюпорт (Cal Newport) – доцент кафедри інформатики Університету Джорджтауна і письменник, який фокусується на впливі технологій на суспільство. Він є автором шести книг, включаючи бестселер Deep Work й майбутню Digital Minimalism. Хоча його робота зосереджена на перетині технологій та суспільства, він ніколи не володів обліковим записом в соціальних мережах.

Книги Кела Ньюпорта

Сортувати:

Кел Ньюпорт

Рейтинг: 5.0 (7 відгуків)
Рік видання: 2019 Категорія: Електронні книжки
Книжка про найважливішу навичку XXI століття - вміння глибоко фокусуватися. Тематика електронної книги Саморозвиток, психологія. Про що книга У сучасному світі справжня винагорода чекає не на тих, хто може вправно користуватися соцмережами. Цього легко навчитися. Особливими стають
105 грн

Кел Ньюпорт

Рейтинг: 4.3 (7 відгуків)
Рік видання: 2018 Категорія: Популярна психологія
Книжка про найважливішу навичку XXI століття — вміння глибоко фокусуватися. ТЕМАТИКА Саморозвиток, психологія. ПРО КНИГУ У сучасному світі справжня винагорода чекає не на тих, хто може вправно користуватися соцмережами. Цього легко навчитися. Особливими стають ті, що здатні глибоко
195 грн

Кел Ньюпорт закінчив Дартмутський коледж у 2004 році, а в 2009 році отримав ступінь доктора наук з електротехніки та інформатики в Массачусетському технологічному інституті. Після дворічної дослідницької роботи у МІТ зайняв посаду доцента кафедри інформатики Університету Джорджтауна. Нинішній титул – Заслужений професор комп'ютерних наук. У своїй академічній кар'єрі він спеціалізується на теорії розподілених систем, витрачаючи більше часу на доведення теорем, ніж на компіляцію коду.

На сьогодні Ньюпорт опублікував понад 60 рецензованих робіт, які були процитовані більш ніж 3500 разів. Він рано почав письменницьку кар’єру, опублікувавши свою першу книгу через рік після закінчення коледжу, після чого написав ще дві популярних книги з нестандартними порадами для студентів.

У 2016 році Кел Ньюпорт опублікував книгу «Не турбувати. Як сфокусуватися в інформаційному шумі!», в якій стверджується, що наша здатність зосередитися без відволікання стає все рідше (перш за все, через відволікаючі технології), водночас вона стає все більш цінною (оскільки економіка знань стає все більш вимогливою в пізнавальній сфері). Як результат, ті особистості та організації, які розвивають свою здатність виконувати «глибоку роботу», матимуть значну конкурентну перевагу.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних