Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 22:00
Побажання
Карл Ґустав Юнґ - фото

Карл Ґустав Юнґ

Карл Ґустав Юнґ (Carl Gustav Jung, 1875- 1961) - швейцарський психіатр і психолог ХХ століття, педагог, філософ культури та мислитель. Вважається батьком і основоположником аналітичної психології, в якій він стверджував, що розум здорової людини має тенденцію до рівноваги. Юнгіанські постулати використовуються в антропології та археології, філософія та релігії, літературі та мистецтві. Почесний доктор Калькутського університету та університету Кларка.

Роки життя
26.07.1875 — 06.06.1961
Освіта
Базельський університет (Universitt Basel)

Книги Карла Ґустава Юнґа

Карл Ґустав Юнґ
Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2012 Категорія: Психологія (наукові праці, підручники)
Книгу Карла Ґустава Юнґа «Архетипи і колективне несвідоме» утворюють опубліковані у 1933–1955 роках статті, у яких автор розвиває одні з найважливіших елементів його аналітичної теорії. Перед нами виклад вчення про колективний рівень несвідомої частини нашої психіки, і про архетипи як вроджені
590 грн
Карл Ґустав Юнґ
Рейтинг: 4.9
Рік видання: 2013 Категорія: Психологія (наукові праці, підручники)
Книгу Карла Ґустава Юнґа «Архетипи і колективне несвідоме» утворюють опубліковані у 1933–1955 роках статті, у яких автор розвиває одні з найважливіших елементів його аналітичної теорії. Перед нами виклад вчення про колективний рівень несвідомої частини нашої психіки, і про
156 грн
Карл Ґустав Юнґ
Рейтинг: 4.5
Рік видання: 2016 Категорія: Популярна психологія
Книга Карла Ґустава Юнґа (1875–1961) «Аion» належить до найважливіших пізніх творінь автора і розвиває проблематику, опрацьовану в його збірці нарисів «Архетипи і колективне несвідоме». Опираючись на широку експлікацію християнської, гностичної та алхімічної символік, автор пояснює архетип
480 грн

Біографія Карла Ґустава Юнґа

Карл Ґустав Юнґ народився 26 липня 1875 року в Кесвіллі, Швейцарія, в родині мовознавця і пастора Реформаторської церкви. Хлопчиком був тихим, замкнутим та самотнім, у нього не було друзів. Навчався в Базельській кантонній гімназії, в якій отримував уроки історії, граматики, алгебри, тригонометрії, числення та англійської мови. У підлітковому віці Карл Юнг відкрив для себе філософію, захопився медициною і психіатрією. Спіритичні сеанси в родині Юнгів були буденною справою, спіритизм практикували його мати, бабуся та дід, після чого Карл сам захопився сеансами. Це захоплення він прищепив своїй доньці Агаті, яка в майбутньому стала медіумом. Після гімназії, не дивлячись на сподівання батька стати священником, вступив до університету Базеля та отримав диплом лікаря. Після закінчення університету йому пощастило працювати в лікарні Бурґольцлі Цюрихського університету на посаді клінічного асистента. У цьому закладі Юнг проводив дослідження з шизофренії, брав участь в експерименті з тестами асоціації слів, розробляв інноваційні механізми фізіологічної реакції та вивчав нелогічні реакції пацієнтів, тим самим привернувши увагу Фрейда. Вже у 30 років Юнг став провідною фігурою в психіатрії.

У 1910 році очолив Міжнародну психоаналітичну асоціацію на посаді президента. Під час Першої світової війни Юнг служив військовим лікарем. У 1921 році розроблена ним програма "теорія особистості" привела до появи та публікації книги "Психологічні типи" (Psychologische Typen, 1923).

З 1933 по 1941 роки був професором психології Федерального політехнічного університету Цюриха, отримавши популярність, як психіатр, що вивчає шизофренію. Був обраний президентом Загального медичного товариства з психотерапії, отримав почесний докторський ступінь Гарвардського університету та докторський ступінь за кар'єру Оксфордського університету. В останні роки свого життя написав "Mysterium coniunctionis: дослідження розділення та об’єднання психічних протилежностей в алхімії", "Анімус і Аніма", "Спогади, мрії, думки", "Аналітична психологія: теорія і практика". Значна кількість робіт автора були опубліковані вже після його смерті.

Помер видатний психіатр 6 червня 1961 року в Кюснахті після хвороби. У момент його смерті, в його улюблене дерево в саду під Цюрихом вдарила блискавка, а його найкращому другові приснився сон, де Юнг вирушає в дорогу. На наступний день все дізналися, що смерть Юнга збіглася і супроводжувалася цими подіями.

Цитати
Цитати ще не додані!

Відгуки про Карла Ґустава Юнґа Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залиште відгук про цього автора для майбутніх відвідувачів. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть автора!
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних