Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Ілля Гурнік - книги автора

Ілля Гурнік - фото

Ілля Гурнік (чеськ. Ilja Hurnіk) – всесвітньо відомий чеський композитор, музикант-універсал, віртуозний піаніст, лібретист та публіцист. Народився в селі Поруба, Чехія. Навчався у Празькій консерваторії, а згодом у Празькій академії мистецтв під керівництвом талановитої чеської піаністки Ілони Штепанової-Курцової.

Книги Іллі Гурніка

Сортувати:

Оксана Забужко, Ілля Гурнік

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Сучасна іноземна проза
«Ієрихонські трубачі» відомого чеського композитора, піаніста й письменника Іллі Гурніка (1923–2013) — це збірка дотепних, мудрих і іронічних оповідань та фантазій на музичні теми, яка здобула популярність у пору славетної «Празької весни» (вперше видана 1965 р.) й давно стала в чеській культурі
155 грн

Музичні твори Іллі Гурніка відзначаються вишуканістю форм та професіоналізмом, а самого митця завдяки його універсальності характеризують як представника ренесансного типу творчої людини. Мистецький спадок Гурніка охоплює різні жанри симфонічної та вокально-інструментальної музики, з-поміж яких виокремлюються ті його композиційні витвори, в яких він поєднав етнічні мотиви рідного краю з залученням власних музичних винаходів.

Крім того, Ілля Гурнік є автором низки статей з теорії музичного мистецтва, опублікованих у наукових збірках та пресі. Короткі оповідання, нариси, спогади, лібретто для його опер, читання для дітей становлять значну частину творчого надбання великого чеського композитора. Класикою в чеській культурі вважається збірка оповідань «Єрихонські трубачі», опублікована вперше у 1965 році та перекладена наприкінці 60-х років Стефаном Забужко, батьком відомої української літераторки Оксани Забужко.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних