Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання

Ілько Лемко - книги автора

Ілько Лемко - фото
Дата народження 09.07.1951
Псевдонім Ілько Лемко
Освіта Львівський державний університет ім. І. Франка

Ілля Васильович Семенов (псевдо Ілько Лемко, 1951) – музикант, письменник та есеїст, журналіст та публіцист. Головний редактор видавництва "Апріорі". Автор численних книг про Львів, таких як "Легенди старого Львова", "Львів і європейськість", "Львів. Місто кохання" та інші.

Книги Ілька Лемка

Сортувати:

Ілько Лемко

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2016 Категорія: Філологія
У книзі зібрано найцікавіше про мову, окрім цього тут вміщено найкоротший посібник із вивчення української мови для журналістів і усіх, хто хоче її знати.
160 грн

Ілько Лемко

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2018 Категорія: Архітектура. Скульптура
Отож, вперед від останнього до першого місця ТОП-25-ти архітектурних цікавинок Львова: від цікавого -до цікавішого, від цікавішого - до найцікавішого, із наростанням емоцій і вражень від пам'яток неперевершеного європейського міста.
150 грн

Ілько Лемко

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2018 Категорія: Атласи. Мапи. Путівники
У книзі зібрані найцікавіші львівські легенди, перекази, бувальщини за мотивами телепрограм «Легенди старого Львова» на ТРК «Люкс» (2002-2004 рр.), яка здобула Національну премію «Телетріумф» . За словами Ілька Лемка у цій книзі легенд 40%, а все решта справжні історичні події.
150 грн

Ілько Лемко

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2018 Категорія: Історія України
У цій книзі зібрано найцікавіші, найскандальніші і найкурйозніші епізоди з історії Львова. Книга проілюстрована 48 старими світлинами Львова з коментарями: що змінилось у місті за останні 100-150 років.
102 грн

Ілько Лемко

Рейтинг: 4.4
Рік видання: 2013 Категорія: Література для навчання та розвитку
Книга розповідає дітям та їхнім батькам про основні засади дитячої безпеки в різних життєвих ситуаціях.
50 грн

Ілько Лемко

Рейтинг: 4.3
Рік видання: 2012 Категорія: Історія України
Це книга про долю України - солодку і гірку, величну і трагічну, знану і незнану, здійсненну і несдійсненну, минулу і прийдешну, жадану і омріяну, долю,заради якої живе на світі кожен українець
40 грн

Ілько Лемко

Рейтинг: 4.0
Рік видання: 2017 Категорія: Мемуари
Ілько Лемко - лідер відомої львівської рок групи 70-х років "Супер Вуйки" розповідає про свою епоху, надзвичайно бурхливу й надзвичайно цікаву, епоху боротьби за право вільно дихати, думати, жити й висловлювати свої почуття, епоху, коли опальна рок-музика, поряд з українською національною ідеєю,
120 грн

Ілля Васильович Семенов народився 9 липня 1951 року у Львові, Україна, в родині керівника львівського підприємства. У 1968 році Закінчив Львівську школу №8, потім вступив до Львівського державного університету імені Івана Франка за спеціальністю історія. Почав працювати на заводі "Електрон" простим робітником, потім вчителював у Львівській школі, викладаючи історію. Під час роботи в школі за радянських часів не зміг замовчувати реальні історичні факти, покинув викладання та на початку 90-х повернувся на завод.

Більше десяти років був Президентом культової неформальної організації, пов'язаної з рухом хіпі Республіка Святого Саду, притягався до відповідальності за антисоціальну діяльність. Писав тексти та музику, був учасником рок-груп "Супер Вуйки" та "Рух". З середини 90-х років почав працювати програмним директор на радіостанції "Радіо Люкс ФМ", створивши авторську телепрограму "Легенди старого Львова" у 2002 році. З 2012 року працює гідом екскурсійних турів по Львову, розповідаючи цікаву історію Львова. Розробив чотири авторські екскурсійні теми : "Львів європейський", "Львів місто кохання", "Львів за бабці Австрії" та "Багатонаціональні громади".

Літературною діяльністю та написанням книг почав займатися після 50 років. Першу книгу "Львів понад усе" написав практично за два дні. Після того зацікавився історією Львова. Хоч автор і не вважає себе архівним істориком, але в його творчому здобутку є вже 12 книг про Львів та його історію.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних