Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання
Ігор Качуровський - фото

Ігор Качуровський

Ігор Качуровський – український поет та письменник. Педагог, літературознавець та перекладач, репортер радіо «Свобода». Член національної спілки письменників України, Спілки аргентинських письменників та Об'єднання українських письменників у еміграції, доктор філософії.

Роки життя
01.09.1918 — 18.07.2013
Псевдонім
Андрій Вересень
Нагороди
Премія Фонду ім. Івана Франка (1982), Премія ім. Максима Рильського (1994), Орден «За заслуги» ІІІ ступеня (1998), Премія ім. Володимира Вернадського (2003), Національна премія України імені Тараса Шевченка (2006)
Освіта
Курський педагогічний інститут, Український вільний університет

Книги Ігоря Качуровського

Ігор Качуровський

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2018 Категорія: Мемуари
Книга спогадів Ігоря Качуровського (1918-2013) - сьомого неоклясика, лавреата Шевченківської премії 2006 року - втілення давнього задуму Автора, який він плекав на схилі віку. Ця "малоформатна" мемуарна проза (нариси, портретні шкіци, статті, нотатки...) віддзеркалює найяскравіші епізоди життя
281 грн

Ігор Качуровський

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2005 Категорія: Літературознавство
Друга книга монографії Ігоря Качуровського «Генерика і архітектоніка» складається з двох частин. Перша, «Засади наукового літературознавства», покликана ввести читача в коло основних теоретичних понять, за допомогою яких прийнято визначати жанрову природу та архітектонічну структуру літературного
100 грн

Ігор Качуровський

Рейтинг: 4.9 (1 відгук)
Рік видання: 2014 Категорія: Історична проза
«Село в безодні» Ігоря Качуровського - це узагальнений образ українського села 1920-1930-х років, до краю зубожілого внаслідок сталінської колективізації й розкуркулення, знекровленого штучним Голодомором, а водночас - це спогад про конкретне село Крути на Чернігівщині, рідне село поетової матері,
20 грн

Ігор Качуровський

Рейтинг: 4.1
Рік видання: 2013 Категорія: Вірші. Лірика
Книжка, якою Видавництво «Астролябія» започатковує серію «Ars poetica», є першим ретроспективним виданням лірики Ігоря Качуровського, одного з чільних представників українського неоклясицизму, спадкоємця поетичних традицій Миколи Зерова та його школи. До видання увійшли поезії,
86 грн

Ігор Качуровський, Віктор Баранов

Рейтинг: 4.6
Рік видання: 2011 Категорія: Історія України
У путівнику В. Я. Баранова «З Києва до Качанівки через Ніжин» описано маршрут, пов'язаний з подіями, що відбувалися в маєтку Качанівка, яким у різний час володіли губернатор Малоросії, фельдмаршал Румянцев-Задунайський, поміщик Почека, династія графів Тарновських, капіталіст Харитоненко.
80 грн

Біографія Ігоря Качуровського

Ігор Васильович народився 1918 року у Ніжині, жив з у селі Крути, Чернігівської області, проте, коли йому було 12 років, родина була вимушена тікати до Кірова, рятуючись від репресій. Там він закінчив педагогічний інститут, здійснив коротку подорож на батьківщину, та остаточно емігрував на захід. Кордони та режими не завадили йому стати визначною постаттю в українській літературі.

Емігрувавши він почав друкуватись закордоном та заснував Спілку українських науковців, літераторів та митців у Зальцбурзі. Викладав українську та російську літературу в іноземних університетах, співпрацював із закордонними українськими часописами в Канаді, США, Чехії та Аргентині.

Качуровський є автором декількох поетичних збірок та прозових романів, у яких він у неокласичній манері оспівує природу та класичне мистецтво, протиставляючи їх сучасному неідеальному світові. Так, наприклад у поемі «Село» він оприявнює для світу трагічні реалії голодомору 1932-1933 рр. Проте є серед творчості поета також дитячі твори та любовна лірика.

Не дивлячись на громадянство Аргентини, Качуровський заповів поховати себе на рідній землі.

Цитати
Цитати ще не додані!

Відгуки Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залишайте відгуки та рецензії на цю книгу для майбутніх покупців. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть даний товар!
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних