Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Хаґґі Рао - книги автора

Хаґґі Рао - фото
Нагороди Sidney Levy Award For Teaching, Kellogg School of Management (2004), W. Richard Scott Distinguished Award for Scholarly Contributions, American Sociological Association (2005)
Освіта Західний резервний університет Кейса, Xavier School of Management, Університет Андхра

Хаґґі Рао (Huggy Rao) - професор з організаційної поведінки та людських ресурсів Вищої школи бізнесу Стенфордського університету. Предметом його досліджень є взаємодія в колективах. Рао є співавтором книги "Криза зростання. Як не погоджуватися на маленькі результати в бізнесі", що розглядає стратегії масштабування бізнесу. Вона стала бестселером Wall Street Journal та була включена до списку мастрідів бізнес-літератури Financial Times у 2014 році.

Книги Хаґґі Рао

Сортувати:

Роберт Саттон, Хаґґі Рао

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2020 Категорія: Електронні книжки
Як зростати кількісно і не втрачати у якості. Тематика Бізнес. Про електронну книжку «Криза зростання. Як не погоджуватися на маленькі результати в бізнесі» Роберта Саттона і Хаґґі Рао Викладачі Стенфордського університету Роберт Саттон і Хаґґі Рао під час однієї з навчальних програм
125 грн

Роберт Саттон, Хаґґі Рао

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2020 Категорія: Бізнес-психологія
Як зростати кількісно і не втрачати у якості. Тема видання Бізнес. Про що книга «Криза зростання. Як не погоджуватися на маленькі результати в бізнесі» Роберта Саттона і Хаґґі Рао Викладачі Стенфордського університету Роберт Саттон і Хаґґі Рао під час однієї з навчальних програм помітили,

Рао неодноразово був відзначений за свою дослідницьку та викладацьку діяльність. Він є автором більш ніж 50 наукових робіт та монографій, керує декількома академічними програмами Стенфордського університету, зокрема "Soul of a Startup: Young Presidents Organization" та, разом із Робертом Саттоном, програмою, що займається питаннями клієнтоорієнтованості.

Рао працював редактором Administrative Science Quarterly та членом редакційної колегії видань American Journal of Sociology та Academy of Management Review, також був членом інноваційної групи Національного наукового фонду. Наразі, обіймає посаду наукового співробітника центру перспективних досліджень у сфері поведінкових наук та є членом Асоціації соціологічних досліджень.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних