Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Ґео Шкурупій - книги автора

Ґео Шкурупій - фото

Гео Шкурупій (справжнє ім’я Георгій) — український поет, прозаїк. Один з найяскравіших представників авангардного мистецтва в Україні 1920-х років. Літературознавець Олександр Білецький назвав його вундеркіндом української літератури. Розстріляний в урочищі Сандармох 1937 року.

Книги Ґео Шкурупія

Сортувати:

Ґео Шкурупій

Рейтинг: 4.7
Рік видання: 2013 Категорія: Вітчизняна класика
Пропонуємо увазі читачів найбільш повну презентацію творчого доробку Ґео Шкурупія (1903—1937), одного з чільних представників українського літературного аванґарду, автора значної кількості поетичних («Психетози», «Барабан», «Жарини слів», цикл «Море», «Для друзів поетів сучасників вічности»,
150 грн

Ґео Шкурупій

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2018 Категорія: Вітчизняна класика
До авторської прозової антології Гео Шкурупія увійшло одинадцять текстів, написаних у 1920-ті й на початку 1930-х років. Серед них читачі знайдуть і повість про жінок на фронті Першої світової війни (гідний зразок жанру воєнної прози), і короткі оповідання, де на тлі виразного побуту епохи
179 грн

Ґео Шкурупій

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2018 Категорія: Вірші. Лірика
У книжці «Для друзів поетів сучасників вічності» зібрано поетичний доробок Гео Шкурупія за 1921—1929 роки. Він сам зібрав ці вірші, упорядкував, поділив на цикли і прибрав розділові знаки в назві книжки.
189 грн

Ґео Шкурупій

Рейтинг: 4.2
Рік видання: 2013 Категорія: Вітчизняна класика
Пропонуємо увазі читачів найбільш повну презентацію творчого доробку Ґео Шкурупія (1903—1937), одного з чільних представників українського літературного аванґарду, автора значної кількості поетичних («Психетози», «Барабан», «Жарини слів», цикл «Море», «Для друзів поетів сучасників
93 грн

Закінчив Другу Київську гімназію (1920), згодом вступив до Київського інституту зовнішніх зв’язків. Працював у редакціях газет, на кіностудії. Друкувався у мистецьких виданнях, був членом літературних угрупувань, зокрема футуристичної організації «Фламінго». Арештований більшовиками 1934 року. Через три роки справу митця переглянули і засудили його до розстрілу.

Дебютні прозові твори 17-річного автора «Ми», «В час великих страждань» опубліковані 1920 року.

Сам письменник, що належав до напрямку панфутуризму, називав себе «королем футуропрерій». За 12 років творчості з-під його пера вийшло два десятки книг.

Творчий доробок: збірки поезії «Психетози. Вітрина третя» (1922), «Жарини слів» (1925), перший в українській літературі експериментальний роман «Двері в день» (1929), прозова збірка «Новели нашого часу» (1931). Також вийшли друком «Вибрані твори» (2013).

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних