Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Гелен Томсон - книги автора та біографія

Гелен Томсон

Гелен Томсон бакалавр з біології та англійської мови в Університеті Трініті та магістр в галузі науки Університету Джона Хопкінса. Журналістка, редакторка Nature, BBC, The Guardian, а також співробітниця ділового журналу Forbes та авторка книг.

Томсон почала свою професійну діяльність у видавництві Science News на посаді веб-продюсерки, згодом здобула місце провідної редакторки. Журналістка відповідала за контент та медійну групу інформації, що публікувалась на сторінках науково-дослідницького щотижневика.

У 2018 році авторка написала свою першу книгу Unthinkable: An Extraordinary Journey Through the World’s Strangest Brains. Це дослідження виникло внаслідок численних подорожей та вивчення особливостей людського мозку з його дивами та незбагненними можливостями.

Українською опубліковано «Немислиме. 9 історій про людей із дивовижним мозком»» (2019).

Всі результати: 1
Електронні книги: 0
Аудіокниги: 0

Гелен Томсон

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2019 Палітурка: тверда Книга в наявності
Наш мозок набагато дивніший, ніж нам здається. Ми приймаємо як належне, що можемо запам’ятовувати, відчувати емоції, орієнтуватися на місцевості, співпереживати й розуміти навколишній світ. Але як зміниться наше життя, якщо ці здібності різко посиляться — або зникнуть протягом ночі?
175 грн
195 грн
-10%