Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Ґай Саллюстій Крісп - книги автора

Ґай Саллюстій Крісп - фото

Ґай Саллюстій Крісп (Gaius Sallustius Crispus) – давньоримський історик, політик, письменник та поет. Якісно вплинув на розвиток історичної думки та латинської мови. Вважається одним з найкращих античних авторів, твори якого актуальні та запотребувані серед широкого кола читачів сьогодення.

Книги Ґая Саллюстій Кріспа

Сортувати:

Ґай Саллюстій Крісп

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2020 Категорія: Іноземна класика
Ґай Саллюстій Крісп (бл. 86 р. до Р. Х. — бл. 35 р. до Р. Х.) — чільний римський історіограф, видатний стиліст, реформатор жанру. Тонкий психолог і майстер підозри, Саллюстій захоплював і надихав своїми творами не одне покоління європейських істориків, письменників та філософів — від Таціта до
223 грн

Походив з родини плебеїв, вільних, але позбавлених, на противагу патриціям, політичних прав. У 55 р. до. н. е. здобув звання квестора, а згодом, у 52 р. до. н. е., – народного трибуна. Відомий своєю ворожістю до іншого знаного політика та оратора Цицерона. У 50 р. до. н. е. був виключений з лав сенату, але за підтримки Цезаря повернувся до сенату вже за рік. Очолював флот Римської республіки, відстоював інтереси Цезаря та був проконсулом у Нумідії. Згорнув політичну кар’єру з вбивством Цезаря та решту життя, до 35 р. н. е., займався літераторством.

У творчій спадщині славетного давньоримського історика, що вціліли з часів минувшини, такі твори, як «Югуртинська війна» та «Змова Катіліни». Останню було перекладено українською книжковим видавництвом «Апріорі». Найзнаменніша праця Ґая Саллюстія Кріспа, його magnum opus – Historiarum libri quinque, в якій висвітлюються події з 78 по 66 р. до н. е., а також кілька епістолярних документів.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних