Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Фрідріх Гаєк - книги автора

Фрідріх Гаєк - фото
Дата народження 08.05.1899
Дата смерті 23.03.1999
Нагороди Нобелівська премія з економіки (1974), Орден «Pour le Mеrite» (1977), Президентська медаль Свободи (1991)
Освіта Віденський університет

Фрідріх Гаєк – австрійський економіст, який став Нобелівським лауреатом в галузі економіки у 1974 році. Знаний захисник ідеалу економічної свободи.

Книги Фрідріха Гаєка

Сортувати:

Фрідріх Гаєк – ключовий представник Австрійської школи економіки XX століття. Окрім того, він є найпомітнішим представником лібералізму (теж XX ст.). У всіх своїх працях послідовно викладає несприйняття соціалізму.

Його найвідоміша праця – «Шлях до кріпацтва» (видана у 1944 році) – присвячена дослідженню того, що фашизм та націонал-соціалізм насамперед є проявом власне соціалізму, і не є формою капіталістичної реакції. На його думку, кращою моделлю управління є федералізм. Також Фрідріх Гаєк виступав за те, щоб тиранія наддержави ніколи не виникла, і шляхом до цього вважав підтримку саме маленьких державних одиниць.

Фрідріх Гаєк дуже поважав та підтримував тезу класиків лібералізму Джона Локка та Адама Сміта стосовно того, що саме людська діяльність призводить до економічного порядку. Ця теза згодом стала відомою під назвою «принцип невидимої руки».

У видавництві «Наш Формат» книга Фрідріха Гаєка вийшла друком у 2020 році під назвою «Шлях до рабства» в перекладі Сергія Рачинського.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних