Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Франс де Вааль - книги автора

Франс де Вааль - фото
Дата народження 29.10.1948

Франціскус Бернардус Марія (Франс) де Вааль (Fransiscus Bernardus Maria (Frans) de Waal, 1948) - нідерландський приматолог і етолог, доктор філософії, професор поведінки приматів кафедри психології Університету Еморі. Директор центру Living Links Center в Національному центрі дослідження приматів Йеркеса.

Книги Франса де Вааля

Сортувати:

Франс де Вааль

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2018 Категорія: Електронні книжки
Автор книжки – один з найвідоміших біологів світу Перекладено більш ніж 20 мовами Франс де Вааль — голландсько-американський науковець, який присвятив своє життя дослідженню приматів та вивченню поведінки тварин і людей. Ми звикли, що мораль притаманна виключно людині. Ми пишаємося цим і
94 грн

Франс де Вааль

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Non-fiction іноземними мовами
'Kindness and co-operation have played a crucial role in raising humans to the top of the evolutionary tree ... We have thrived on the milk of human kindness.' Observer BY THE AUTHOR OF ARE WE SMART ENOUGH TO KNOW HOW SMART ANIMALS ARE? 'There is a widely-held assumption that humans are
649 грн

Франс де Вааль

Рейтинг: 4.8 (1 відгук)
Рік видання: 2018 Категорія: Біологія. Генетика. Географія
Автор книжки – один з найвідоміших біологів світу Книжка-сенсація! Перекладено більш ніж 20 мовами Франс де Вааль — голландсько-американський науковець, який присвятив своє життя дослідженню приматів та вивченню поведінки тварин і людей. Ми звикли, що мораль притаманна виключно людині.
157 грн

Франціскус Бернардус Марія (Франс) де Вааль (Fransiscus Bernardus Maria (Frans) de Waal) народився 29 жовтня 1948 року в місті Хертогенбос, Нідерланди. Зараз живе в Атланті (штат Джорджія, США). У 1977 році отримав ступінь доктора філософії з біології в Утрехтському університеті. На початку 1990-х став членом королівської академії наук Нідерландів. Іноземний член Національної академії наук США, Почесний доктор Єльського університету.

У 1997 році був визнаний найвпливовішою людиною зі ста людей у світі за версією журналу "Time". У 2009 році отримав звання почесного доктора в Університеті Гуманізму (Утрехт).

Автор багатьох наукових праць і книг. Професор Університету Еморі та директор Living Links Center при Центрі вивчення приматів. У 1982 році в Лондоні опублікована його науково-популярна книга "Політика у шимпанзе" (Chimpanzee Politics). Вперше дослідив поведінку приматів в термінах планомірних соціальних стратегій. В своїх ранніх роботах аналізував такі поведінкові стратегії як обман, вирішення конфлікту. В останніх дослідженнях робить акцент на емпатії тварин, і навіть на зачатки моралі у них. Де Вааль стверджує відсутність чітких меж між людиною і мавпами в аспекті соціальних якостей, здібностей до емпатії і кооперації.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних