Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання

Філіп Зімбардо - книги автора

Філіп Зімбардо - фото
Дата народження 23.03.1933
Нагороди Carl Sagan Award for Public Understanding of Scienced (2002), Ігнобелівська премія (2003), Kurt Lewin Awardd (2015)
Освіта Стенфордський університет, Нью-Йоркський університет

Філіп Зімбардо (англ. Philip George Zimbardo) – провідний американський психолог, професор Нью-Йоркського та Стенфордського університетів. Почесний президент Американської асоціації психологів, а також засновник The Shyness Clinic - науково-дослідницького центру з вивчення та лікування проблем надмірної сором’язливості. Зімбардо є номінантом та лауреатом багатьох міжнародних премій з психології. Він є володарем почесного титулу Honoris Causa Університету соціальних та гуманітарних наук Польщі.

Книги Філіпа Зімбардо

Сортувати:

Філіп Зімбардо

Рейтинг: 4.7
Рік видання: 2017 Категорія: Популярна психологія
Легендарний американський психолог Філіп Зімбардо через майже 40 років повертається до знаменитого Стенфордського в'язничного експерименту, який він здійснив влітку 1971 року разом з аспірантами і студентами Стенфордського університету. У книжці докладно викладено перебіг експерименту, опис містить
420 грн

Філіп Зімбардо

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2016 Категорія: Non-fiction іноземними мовами
ПРО КНИЖКУ Masculinity is in meltdown. Young men are failing as never before - academically, socially and sexually. But why? And what needs to be done? Internationally-acclaimed psychologist Philip Zimbardo, and research partner Nikita Coulombe, show how symptoms include excessive gaming and
378 грн

Філіпом Зімбардо було інспіровано резонансний дослідницький проект, відомий під назвою «Стенфордський тюремний експеримент», частково реалізований у 1971 році у Стенфорді. Наскрізною метою цього психологічного дослідження було визначення впливу зовнішніх чинників на поведінку людей у замкнутому просторі та виявлення джерела агресії у тюремній системі.

На ґрунті цього психологічного експерименту Філіпом Зімбардо було опубліковано понад п’ятдесят науково-дослідницьких творів, з-поміж яких книги «Стенфордський тюремний експеримент: імітаційне дослідження психології ув'язнення» (1972) та «Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло» (2007) докладно висвітлюють хронологію та здобутки цього найбільш ілюстрованого психологічного заходу.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних