Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Філіп Гук - книги автора та біографія

Філіп Гук

Філіп Гук — письменник, мистецтвознавець. У його доробку - світовий арт-бестселер Галерея пройдисвітів (2017). Член ради правління Сотсбі, одного з найстаріших аукціонних домів світу.

Випускник Кембриджського університету (1973). Сорок років пропрацював у сфері арт-маркетингу. Очолював відділ образотворчого мистецтва 19 століття аукціону Крістіс" (1980-1987). З 1994 працює в Сотсбі експертом, що спеціалізується на імпресіонізмі та сучасних митцях.

Успіх серед читачів здобув завдяки поєднанню знання теорії мистецтва та його фінансової сторони, адже історію культури формували не тільки митці, а й дилери.

Вийшли друком мистецтвознавчі видання: Популярні художники 19 століття (1986), Як картини імпресіонізму підкорили світ (20010), Сніданок у Сотсбі: історія світу мистецтва від А до Я (2014), а також романи Острів мертвого, Ті, що розбивають каміння, Невинне око, де захоплюючі детективні історії відбуваються в мистецькому середовищі.

Українською перекладено Галерея пройдисвітів. Історія мистецтва й арт-дилерів.

Всі результати: 1
Електронні книги: 0
Аудіокниги: 0

Філіп Гук

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2019 Палітурка: м’яка Книга в наявності
«Мистецтво для ХХІ століття — нова релігія. Купувати мистецтво — це як вияв релігійності: тут здійснюється акт віри. Намагання раціоналізувати цей процес шляхом аналізу ціни, заплаченої за видатний мистецький витвір, не має сенсу так само, як застосування наукових пояснень до трансцендентального
407 грн