Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Євген Білоусов - книги автора

Євген Білоусов - фото
Дата народження 27.11.1952
Освіта Дніпропетровський державний університет

Євген Білоусов (1952) – дитячий письменник.

Книги Євгена Білоусова

Сортувати:

Євген Білоусов

Рейтинг: 4.7
Категорія: Вірші для дітей
Книга відомого українського письменника Євгена Білоусова — це перша вдала спроба намалювати образ Тараса Шевченка для молодших школярів, доступно й цікаво розповісти про його дитячі та юнацькі роки. Адресується дітям, батькам, учителям, усім шанувальникам Великого Кобзаря.
149 грн
195 грн
-23%

Євген Білоусов

Рейтинг: 4.4
Рік видання: 2009 Категорія: Дитячі повісті і розповіді
Книга відомого українського письменника Євгена Білоусова розкриває для молодших школярiв образ видатної української пистменницi Лесi Українки, доступно i цiкаво розповiдає про дитячi i юнацькi роки. Адресується дітям, батькам, учителям, усім шанувальникам творчостi Лесi Українки.
149 грн
195 грн
-23%

Євген Білоусов, Александр Дюма

Рейтинг: 4.4
Рік видання: 2006
Мабуть, якоїсь такої казки не вистачало вже давно. З постаті Тараса Шевченка за останні кілька десятиліть зуміли зробити щось таке велике, кремезне, тверде, важке – наче і не бував він ніколи чоловіком, юнаком, хлопчиною, немовлям. Наче не зростав, не дивувався, не радів і не сміявся – а
25 грн

Євген Васильович Білоусов народився 27 листопада 1952 року в Москві в сім'ї військового юриста.

Закінчив історичний факультет Дніпропетровського державного університету. За професією педагог, вчитель історії, а за покликанням - дитячий письменник. Свій перший твір - літературознавчу розвідку «Аркадій Гайдар у Криму» написав у 20 років, працюючи ватажком міжнародного дитячого центру "Артек". З початку 2000 року був головою оргкомітету Всеукраїнського фестивалю української книги «Феодосія», організатором літературних свят, конкурсів, фестивалів, конференцій, семінарів, «Днів Степана Руданського в Криму» та майстер-класів. Тривалий час керував секцією дитячої літератури Спілки письменників Криму.

Автор 42 дитячих книжок, лауреат 22 Всеукраїнських та міжнародних книжкових конкурсів. В 1998 році за створення книжкової серії «Минуле Криму для дітей в казках та легендах» нагороджений премією Автономної Республіки Крим. Єдиний український дитячий письменник, який за роки незалежності України отримав в 2002 році диплом Міжнародної Ради з питань дитячої літератури ЮНЕСКО за книгу «Оповідання про маленьку Копійку та велику Гривню» В 2006 році за розвиток вітчизняної дитячої літератури, пропаганду української книги йому присвоєно звання «Заслужений діяч мистецтв Автономної Республіки Крим» і цього ж року за створення повісті-казки про дитинство та юність Т.Г. Шевченка «Тарасове перо» Є. Білоусову присвоєно Премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних