Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання

Естер Дюфло - книги автора та біографія

Естер Дюфло - фото
Дата народження 25.10.1972
Нагороди Нобелівська премія з економіки (2019), Princess of Asturias Awards (2015), John von Neumann Award (2013)
Освіта School for Advanced Studies in the Social Sciences, Massachusetts Institute of Technology

Естер Дюфло – Нобелівська лауреатка з економіки 2019 р, економістка, аналітикиня та авторка кількох науково-дослідницьких книг. Має ступінь магістра Паризької школи економіки та професорки економіки Массачусетського технологічного інституту. Обіймає посаду наукового співробітника «Національного бюро з економічних досліджень» (NBER). Також вона є членом правління «Бюро досліджень та економічного аналізу з розвитку» (BREAD). Авторка бестселеру «Економіка бідності. Як звільнити світ від злиднів» (2011 р.).

Книги Естера Дуфло

Сортувати:

Естер Дюфло, Абхіджіт Банерджі

Рейтинг: 5.0 (1 відгук)
Рік видання: 2021 Категорія: Електронні книжки
Економіка майбутнього: зробити світ людянішим. Тематика книги Світова економіка, економічна теорія, прийняття рішень, торгівля, податки, кліматичні зміни. Опис книги "Дієва економіка для важких часів" Естер Дюфло, Абхіджіта Банерджі Апокаліпсис можна спинити - принаймні економічний.
140 грн
ТОП продажу ТОП продажу
Дієва економіка для важких часів - фото обкладинки книги 265

Естер Дюфло, Абхіджіт Банерджі

Рейтинг: 5.0 (1 відгук)
Рік видання: 2021 Категорія: Економіка та економічна теорія
Економіка майбутнього: зробити світ людянішим. Тематика книги Світова економіка, економічна теорія, прийняття рішень, торгівля, податки, кліматичні зміни. Опис книги "Дієва економіка для важких часів" Естер Дюфло, Абхіджіта Банерджі Апокаліпсис можна спинити — принаймні економічний.

Естер Дюфло, Абхіджіт Банерджі

Рейтинг: 5.0 (5 відгуків)
Рік видання: 2017-2022 Категорія: Аудіокниги
«ЕКОНОМІКА БІДНОСТІ» — НАЙКРАЩА БІЗНЕС-КНИЖКА 2011 РОКУ ЗА ВЕРСІЄЮ FINANCIAL TIMES І GOLDMAN SACHS. Тематика Економіка, психологія, фінанси, соціальна політика; економічне зростання, суспільно-політичний розвиток країн. Про аудіокнигу П’ятнадцять років роботи з

Естер Дюфло, Абхіджіт Банерджі

Рейтинг: 4.7 (5 відгуків)
Рік видання: 2017-2022 Категорія: Електронні книжки
"Економіка бідності" - найкраща бізнес-книжка 2011 року за версією Financial Times і Goldman Sachs. Тематика Економіка, психологія, фінанси, соціальна політика; економічне зростання, суспільно-політичний розвиток країн. Про електронну книгу. П'ятнадцять років роботи з бідними

Естер Дюфло, Абхіджіт Банерджі

Рейтинг: 4.8 (5 відгуків)
Рік видання: 2017-2022 Категорія: Фінанси
14 жовтня 2019 року авторка книжки "Економіка бідності. Як звільнити світ від злиднів" Естер Дуфло разом з Абхіджит Банерджі та Майклом Кремером отримали Нобелівську премію з економіки за експериментальний підхід у боротьбі з бідністю. «Економіка бідності» — найкраща бізнес-книжка 2011 року за

Естер Дюфло, Джо Стадвелл, Абхіджіт Банерджі

Рейтинг: 4.7
Рік видання: 2017-2022 Категорія: Економіка та економічна теорія
Чому Азії вдалося У чому причина стрімкого економічного злету Китаю? Чому не можна беззастережно довіряти думці неоінституціоналістів? Де «золота середина» в керуванні економікою держави? На ці та інші питання шукає відповідь репортер Financial Times Джо Стадвелл. Він аналізує три головні
680 грн

Предметом дослідження Естер Дюфло є питання з мікроекономіки країн, що розвиваються. Разом з провідними дослідниками з питань бідності вона була рушійною силою у лобіюванні польових експериментів як важливої методології у виявленні причинно-наслідкових зв'язків в економіці. Ці та інші спостереження та дослідження знайшли своє втілення у низці науково-публіцистичних творів у галузі економіки розвитку.

Вона була редакторкою та співредакторкою чільних часописів з питань економіки та розвитку, зокрема «Американського економічного журналу», «Огляду економіки та статистики» та «Журналу економіки розвитку». Водночас з цим, Естер Дюфло очолювала редакційний комітет «Щорічного огляду економіки» та була членом програми з економіко-політичних досліджень Міжнародного центру розвитку. Наразі Дюфло очолює Abdul Latif Jameel Poverty Action Lab, університетський дослідницький центр з проблематики бідності.

14 жовтня 2019 року Естер Дюфло, разом з Абхіджит Банерджі і Майклом Кремерером присуджено премію памяті Альфреда Нобеля в галузі економіки за експереминтальний підхід у боротьбі з бідністю.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних