Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Ерік Брінйольфссон - книги автора

Ерік Брінйольфссон - фото
Дата народження 14.04.1962
Нагороди John D.C. Little Award for Best Paper in Marketing Science
Освіта Гарвардський університет, Massachusetts Institute of Technology

Ерік Брінйольфссон — американський академік, викладач, Директор Центру цифрового бізнесу MIT, голова MIT Sloan Management Review і співзасновник Ініціативи по цифровій економіці. Спеціалізується на вивченні економіки. Серед його найбільш популярних книг (написаних у співавторстві) — «Машина. Платформа. Натовп» та «Друга епоха машин: робота, прогрес та процвітання в часи надзвичайних технологій», що вважається бестселером за версією Нью-Йорк Таймз, Уолл Стрит Джорнал та Вашингтон Пост.

Книги Еріка Брінйольфссона

Сортувати:

Ендрю Макафі, Ерік Брінйольфссон

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Електронні книжки
Чому машини, платформи і натовп є запорукою успіху в сучасній економіці. Тематика Наукпоп, технології, економіка, діджиталізація, штучний інтелект. Про що книга З розвитком комп’ютерних потужностей зростає і майбутній потенціал людства. Стрімке розширення можливостей машин, поява великих і
130 грн

Ендрю Макафі, Ерік Брінйольфссон

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Сучасні технології
Чому машини, платформи і натовп є запорукою успіху в сучасній економіці. Тематика Наукпоп, технології, економіка, діджиталізація, штучний інтелект. Про що книга З розвитком комп’ютерних потужностей зростає і майбутній потенціал людства. Стрімке розширення можливостей машин, поява великих і

Ендрю Макафі, Ерік Брінйольфссон

Рейтинг: 4.3
Рік видання: 2016 Категорія: Менеджмент. MBA. Книги відомих бізнесменів
У цьому бестселері (за версією найкращих західних видань The New York Times, The Wall Street Journal та The Washington Post) досліджується вплив технологій на наше життя. Ерік Бріньолфссон і Ендрю Макафі з Массачусетського технологічного інституту впроваджують термін «друга епоха машин» для
280 грн

Народився Ерік Брінйольфссон в Данії, а вищу освіту здобув вже в Америці. У 2014 році випустив книгу «Друга епоха машин» (The Second Machine Age), в якій наполягав на тому, що нові технології покращують суспільство, незважаючи на підвищення рівня безробіття і зниження рівня зарплати. Співавтором видання став колега Еріка та професор-економіст MIT Ендрю Макафі, що допоміг йому і в написанні чергового бестселеру.

В іншій своїй книзі «Машина. Платформа. Натовп» Брінйольфссон продовжує аналізувати світ, що змінюється завдяки технологіям. Людство переживає нову технічну революцію, яку можна порівняти з винаходом парової машини і електрики.

Автор описує три основних зміни, які спричинила остання технореволюція:

  • від людського розуму в сторону штучного інтелекту;
  • від продукту в сторону платформ (наприклад, Uber);
  • від ядра в сторону людської маси, яка тепер виступає більш успішним генератором ідей і їх виконавцем, ніж люди, що займаються цим професійно.

Проблематики, що досліджуються Еріком Брінйольфссоном

Автор вважає, що для успішного ведення бізнесу і комфортного існування ми маємо переосмислити сприйняття змін і їх взаємодії. Тож ця книга по суті присвячена доволі актуальним проблемам людства і питанням, що порушуються в наших головах та інформаційному просторі щоденно.

Наприклад, проблема прийдешнього безробіття, викликаного інноваціями, та проблема професій, які зникають через технічний розвиток людства. Ідеї Брінйолфссона і Макафі співзвучні з висновками дослідника Джозефа Стіґліца.

Цікавим для читачів онлайн-книгарні «Наш формат» є й такий момент. Спочатку автор Ерік Брінйолфссон у своїх книгах доводив, що інформаційні технології підштовхують до зростання продуктивності. У наступних книгах він розбирається, чи дійсно бурхливий розвиток інтернет-технологій, робототехніки та автоматизації погано впливає на зростання зайнятості.

Але незважаючи на свої вагання Ерік Брінйольфссон є на даний час одним з найбільш цитованих вчених в сфері інформаційних технологій і економіки. Тож він продовжує детально вивчати вплив сучасних інформаційних технологій на функціонування економіки та організацію суспільства, висвітлюючи результати своїх дослідів та пророцтв у нових книгах.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних