Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання
Ерік Брінйольфссон - фото

Ерік Брінйольфссон

Ерік Брінйольфссон — американський академік, викладач, Директор Центру цифрового бізнесу MIT, голова MIT Sloan Management Review і співзасновник Ініціативи по цифровій економіці. Спеціалізується на вивченні економіки. Серед його найбільш популярних книг (написаних у співавторстві) — «Машина. Платформа. Натовп» та «Друга епоха машин: робота, прогрес та процвітання в часи надзвичайних технологій», що вважається бестселером за версією Нью-Йорк Таймз, Уолл Стрит Джорнал та Вашингтон Пост.

Дата народження
14.04.1962
Нагороди
John D.C. Little Award for Best Paper in Marketing Science
Освіта
Гарвардський університет, Massachusetts Institute of Technology

Книги Еріка Брінйольфссона

Ендрю Макафі, Ерік Брінйольфссон

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Сучасні технології
Чому машини, платформи і натовп є запорукою успіху в сучасній економіці. Тематика Наукпоп, технології, економіка, діджиталізація, штучний інтелект. Про що книга З розвитком комп’ютерних потужностей зростає і майбутній потенціал людства. Стрімке розширення можливостей машин, поява великих і

Ендрю Макафі, Ерік Брінйольфссон

Рейтинг: 4.3
У цьому бестселері (за версією найкращих західних видань The New York Times, The Wall Street Journal та The Washington Post) досліджується вплив технологій на наше життя. Ерік Бріньолфссон і Ендрю Макафі з Массачусетського технологічного інституту впроваджують термін «друга епоха машин» для
280 грн

Біографія Еріка Брінйольфссона

Народився Ерік Брінйольфссон в Данії, а вищу освіту здобув вже в Америці. У 2014 році випустив книгу «Друга епоха машин» (The Second Machine Age), в якій наполягав на тому, що нові технології покращують суспільство, незважаючи на підвищення рівня безробіття і зниження рівня зарплати. Співавтором видання став колега Еріка та професор-економіст MIT Ендрю Макафі, що допоміг йому і в написанні чергового бестселеру.

В іншій своїй книзі «Машина. Платформа. Натовп» Брінйольфссон продовжує аналізувати світ, що змінюється завдяки технологіям. Людство переживає нову технічну революцію, яку можна порівняти з винаходом парової машини і електрики.

Автор описує три основних зміни, які спричинила остання технореволюція:

  • від людського розуму в сторону штучного інтелекту;
  • від продукту в сторону платформ (наприклад, Uber);
  • від ядра в сторону людської маси, яка тепер виступає більш успішним генератором ідей і їх виконавцем, ніж люди, що займаються цим професійно.

Проблематики, що досліджуються Еріком Брінйольфссоном

Автор вважає, що для успішного ведення бізнесу і комфортного існування ми маємо переосмислити сприйняття змін і їх взаємодії. Тож ця книга по суті присвячена доволі актуальним проблемам людства і питанням, що порушуються в наших головах та інформаційному просторі щоденно.

Наприклад, проблема прийдешнього безробіття, викликаного інноваціями, та проблема професій, які зникають через технічний розвиток людства. Ідеї Брінйолфссона і Макафі співзвучні з висновками дослідника Джозефа Стіґліца.

Цікавим для читачів онлайн-книгарні «Наш формат» є й такий момент. Спочатку автор Ерік Брінйолфссон у своїх книгах доводив, що інформаційні технології підштовхують до зростання продуктивності. У наступних книгах він розбирається, чи дійсно бурхливий розвиток інтернет-технологій, робототехніки та автоматизації погано впливає на зростання зайнятості.

Але незважаючи на свої вагання Ерік Брінйольфссон є на даний час одним з найбільш цитованих вчених в сфері інформаційних технологій і економіки. Тож він продовжує детально вивчати вплив сучасних інформаційних технологій на функціонування економіки та організацію суспільства, висвітлюючи результати своїх дослідів та пророцтв у нових книгах.

Цитати
Цитати ще не додані!

Відгуки про Еріка Брінйольфссона Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залиште відгук про цього автора для майбутніх відвідувачів. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть автора!
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних