Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Еліягу Ґолдратт - книги автора та біографія

Еліягу Ґолдратт - фото
Дата народження 31.03.1947
Дата смерті 11.06.2011
Освіта Tel Aviv University, Bar-Ilan University

Еліягу Ґолдратт(1947 -2011) - фізик, науковець, засновник фундаментальної теорії обмежень, автор бестселерів в сфері бізнесу і науково-популярної літератури.

Книги Еліяга Ґолдратта

Сортувати:

Еліягу Ґолдратт, Джефф Кокс

Рейтинг: 5.0 (6 відгуків)
Рік видання: 2019 Категорія: Електронні книжки
Тема Бізнес, саморозвиток. Про що електронна книга «Мета. Процес безперервного вдосконалення» Уявіть, що у вас є рівно три місяці, щоб вивести свій бізнес із кризи, або ж ви втратите все. Що ви робитимете? Ця книжка покаже, як вийти зі складної ситуації або вдосконалити вже діючу модель.
105 грн
Передзамовлення Передзамовлення
Мета. Процес безперервного вдосконалення - фото обкладинки книги 375

Еліягу Ґолдратт, Джефф Кокс

Рейтинг: 4.7 (6 відгуків)
Рік видання: 2019 Категорія: Бізнес-психологія
ТЕМАТИКА Бізнес, саморозвиток. ПРО КНИЖКУ Уявіть, що у вас є рівно три місяці, щоб вивести свій бізнес із кризи, або ж ви втратите все. Що ви робитимете? Ця книжка покаже, як вийти зі складної ситуації або вдосконалити вже діючу модель. Бізнес-роман Еліягу Ґолдратта, написаний у
210 грн

Народився в Ізраїлі в сім'ї равина. Отримав ступінь бакалавра природничих наук Тель Авівського університету і ступінь магістра природничих наук і доктора філософії Університету Бар-Ілана.

Еліягу Ґолдратт був наставником, автором, вченим і бізнес-лідером. Але, найголовніше, він був мислителем, який примушував думати інших і передивлятись способи ведення бізнесу під новим кутом.

Все своє свідоме життя доктор Ґолдратт доводив людям, що світ в якому вони живуть можна зробити краще, вчив бути чесними перед собою, бачити дійсність такою, як вона є, вчив мужності, яка необхідна на важкому шляху до визначення витоків і мети. І вчив користуватись власними навичками - можливістю мислити. Застосовуючи ці принципи до різноманітних сфер менеджменту доктор Ґолдратт створив свою Теорію обмежень - методику яка дає відповіді на питання: що змінювати, на що змінювати, як забезпечити зміни.

Доктор Ґолдратт отримав міжнародне визнання як лідер в розвитку нових систем управління бізнесом і напрямків. Його послугами користувались попитом серед великих світових компаній, таких як General Motors, Procter & Gamble, AT&T, NV Philips, ABB и Boeing.

Найвідомішою книгою Еліягу є Мета. Процес безперервного вдосконалення 1984, ( українською видано у видавництві Наш формат 2018 р), де викладено основи Теорії обмежень. Книга написана в формі бізнес-роману. Також в доробку автора книги на тему виробничих питань Виробництво в рамках ТОС ( Production in the TOC Way), Справа не в везінні (It’s Not Luck )1994, Критичний ланцюг 1997, (Critical Chain) - розкриває причини через які проекти ніколи не закінчуються вчасно, не вкладаються в бюджет або технічну специфікацію, розвиває альтернативний підхід до управління проектами в рамках ТОС, книга Необхідно, але недостатньо (Necessary but Not Sufficient), «Я так і знав» (Isn’t It Obvious) , Вибір (The Choice).

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних