Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Єгор Брайлян - книги автора

Єгор Брайлян - фото
Дата народження 09.09.1991
Освіта Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Єгор Брайлян – історик-британіст, міжнародний оглядач, редактор блогу Фундації Тойнбі, письменник. Фахівець з історії Британської імперії, колоніалізму, популяризатор історії України. Автор циклу аудіо- та відеолекцій на youtube, а також низки науко-публіцистичних статей у виданні «Критика» та інших часописах. Член Королівського історичного товариства (Лондон), а також Британської міжнародної історичної групи (BIHG). Співавтор громадського просвітницького проекту «LIKБЕЗ. Історичний фронт».

Книги Єгора Брайляна

Сортувати:

Єгор Брайлян, Анрій Галушка

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2018 Категорія: Електронні книжки
Версальський мир, підписанням якого завершилася Перша світова війна, ще в 1919 році Фердинанд Фош назвав «перемир’ям на двадцять років». Бо саме такою короткочасною виявилася пам’ять світової громади. За двадцять років Європа опинилась у вирі нового протистояння. Гітлер і Сталін розпочали кривавий
91 грн

Єгор Брайлян, Андрій Галушка

Рейтинг: 4.8 (2 відгуки)
Рік видання: 2018 Категорія: Дослідження
Версальський мир, підписанням якого завершилася Перша світова війна, ще в 1919 році Фердинанд Фош назвав «перемир’ям на двадцять років». Бо саме такою короткочасною виявилася пам’ять світової громади. За двадцять років Європа опинилась у вирі нового протистояння. Гітлер і Сталін розпочали кривавий
145 грн
152 грн
-4%

Народився 1991 року в м. Лубни на Полтавщині. Студіював на історичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де у 2014 році отримав диплом із відзнакою. Навчався за програмою Erasmus+ у Констанцському університеті (Німеччина). З 2013 по 2014 рік посідав місце заступника голови Наукового товариства студентів та аспірантів. З 2015 по 2017 рік був членом Ради молодих вчених КНУ ім. Тараса Шевченка. До 2017 року входив до складу робочої групи зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ історичного факультету alma mater. Дотепер провадить наукову діяльність, активно публікується в онлайн-виданнях та пише нон-фікшн книжки.

Дослідницький доробок молодого українського вченого сформовано чималою кількістю наукових доповідей, рецензій, історичних розвідок та статей, серед яких «Стратегія економічного розвитку Британської Вест-Індії у 1930–1960-х рр.», «Федерація Вест-Індії (1958–1962 рр.)» тощо. У 2018 році видано друком першу книгу Брайляна «Чи була Друга світова війна глобальним імперським конфліктом?». У тому ж році книжковим видавництвом «Клуб сімейного дозвілля» опубліковано твір нон-фікшн «Змова диктаторів. Поділ Європи між Гітлером і Сталіним 1939-1941», створений у співавторстві з письменником Андрієм Галушкою.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних