Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання

Едвард Конард - книги автора

Едвард Конард - фото
Дата народження 01.01.1950
Освіта Гарвардський університет, Університет Мічигану

Едвард Конард (Edward W. Conard) – американський бізнесмен, інженер з автомобілебудування та засновник кількох комерційних компаній. Конард є запрошеним науковим співробітником Американського інституту підприємництва, незалежної дослідницької установи, що фінансується Microsoft, Motorola, American Express, ExxonMobil, Chevron та AT&T.

Книги Едварда Конарда

Сортувати:

Едвард Конард

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2018 Категорія: Соціологія
Аналіз методів та інструментів, що зміцнюють середній клас. ТЕМАТИКА Економіка, фінанси. ПРО КНИЖКУ Повільне зростання середнього класу є серйозним викликом для економіки. Але прості методи перерозподілу доходів неефективні, стверджує автор цієї книжки. Як боротися із нерівністю в умовах

Едвард Конард

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Електронні книжки
Тематика Економіка, фінанси. Про що книга Повільне зростання середнього класу є серйозним викликом для економіки. Але прості методи перерозподілу доходів неефективні, стверджує автор цієї книжки. Як боротися із нерівністю в умовах ринкової економіки? Чи варто вводити жорсткі обмеження
99 грн

У 1978 році закінчив Мічіганський університет, а згодом отримав магістерський диплом з відзнакою Гарвардської бізнес-школи. По закінченню навчання працював інженером з автомобільного транспорту у Ford Motor Company. Певний час обіймав посаду керуючого директора Bain Capital, інвестиційної компанії, що спеціалізується на венчурному капіталі та нерухомості. Був головою, а також опікувався питаннями з виробничої діяльності компанії Bain & Company, провідної консалтингової фірми в Бостоні.

Предметом вивчення Едварда Конарда є питання державної та економічної політики, бізнесу та фінансів. Особливу увагу науковець приділяє вивченню ризиків та впровадженню інновацій у підприємницькій галузі. Свої думки, ідеї та стратегії у цій сфері Конард відобразив у двох книгах з реформування економіки середнього та малого бізнесу. З поміж них особливою увагою користується твір, опублікований у 2016 році, – «Рівні серед нерівних. Як добрі наміри знищують середній клас». Цю книгу було перекладено українською у 2018 році видавництвом «Наш формат».

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних