Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Джулія Кірбі - книги автора та біографія

Джулія Кірбі - фото
Освіта Durham University, Kenyon College

Джулія Кірбі (Julia Kirby) – публіцист, старший прес-редактор Harvard University Press, редактор журналу Harvard Business Review. Найбільш відома праця – бестселер «Only Humans Need Apply».

Книги Джулії Кірбі

Джулія Кірбі, Томас Дейвенпорт

Рейтинг: 4.8 (1 відгук)
Рік видання: 2018 Категорія: Бізнес-психологія
Комплексний погляд на те, як технології впливають на ринок праці та як вони можуть доповнювати, а не витісняти людей. ТЕМАТИКА Технології, зайнятість, суспільні відносини. ПРО КНИЖКУ Страх, що технології залишать людей без роботи дуже давній. Та жоден із етапів прогресу поки не
68 грн
195 грн
-65%

Джулія Кірбі, Томас Дейвенпорт

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Електронні книжки
Комплексний погляд на те, як технології впливають на ринок праці та як вони можуть доповнювати, а не витісняти людей. Тематика електронної книги Технології, зайнятість, суспільні відносини. Про що книга Страх, що технології залишать людей без роботи дуже давній. Та жоден із етапів
74 грн
99 грн
-25%

Джулія Кірбі отримала освіту в престижному коледжі Кеньйон (1979-1983 рр). Після закінчення Даремського університету (Англія) вона працювала директором з маркетингу консалтингової агенції Cleveland Consulting Associates (1988-1992 рр), де керувала видавничим напрямком. Протягом наступних шести років працювала Директором Центру бізнес-інноваційних комунікацій Ernst&Young (1992-1998 рр.).

Джулія Кірбі – головний редактор Harvard Business Review, що дозволяє їй знаходити й розробляти контент на будь-яку тему, яка цікавить читачів-менеджерів. Вона випускає статті для основного друкованого журналу HBR, книги для видавництва та публікації в блогах. За п’ятнадцять років роботи в HBR вона допомогла сотням досвідчених авторів чітко і переконливо представити свої ідеї з багатьох питань.

Джулія Кірбі є співавтором книги «Only Humans Need Apply» - «Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту», в якій зазначається, що майже всі є вразливими до заміни штучним інтелектом і машинним навчанням. Financial Times визнало книгу кращою в 2016 році.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних