Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Джулія Кірбі - книги автора та біографія

Джулія Кірбі - фото
Освіта Durham University, Kenyon College

Джулія Кірбі (Julia Kirby) – публіцист, старший прес-редактор Harvard University Press, редактор журналу Harvard Business Review. Найбільш відома праця – бестселер «Only Humans Need Apply».

Книги Джулії Кірбі

Сортувати:

Томас Дейвенпорт, Джулія Кірбі

Рейтинг: 5.0 (1 відгук)
Рік видання: 2019 Категорія: Електронні книжки
Комплексний погляд на те, як технології впливають на ринок праці та як вони можуть доповнювати, а не витісняти людей. Тематика електронної книги Технології, зайнятість, суспільні відносини. Про що книга Страх, що технології залишать людей без роботи дуже давній. Та жоден із етапів
99 грн

Томас Дейвенпорт, Джулія Кірбі

Рейтинг: 4.8 (1 відгук)
Рік видання: 2018 Категорія: Бізнес-психологія
Комплексний погляд на те, як технології впливають на ринок праці та як вони можуть доповнювати, а не витісняти людей. ТЕМАТИКА Технології, зайнятість, суспільні відносини. ПРО КНИЖКУ Страх, що технології залишать людей без роботи дуже давній. Та жоден із етапів прогресу поки не

Джулія Кірбі отримала освіту в престижному коледжі Кеньйон (1979-1983 рр). Після закінчення Даремського університету (Англія) вона працювала директором з маркетингу консалтингової агенції Cleveland Consulting Associates (1988-1992 рр), де керувала видавничим напрямком. Протягом наступних шести років працювала Директором Центру бізнес-інноваційних комунікацій Ernst&Young (1992-1998 рр.).

Джулія Кірбі – головний редактор Harvard Business Review, що дозволяє їй знаходити й розробляти контент на будь-яку тему, яка цікавить читачів-менеджерів. Вона випускає статті для основного друкованого журналу HBR, книги для видавництва та публікації в блогах. За п’ятнадцять років роботи в HBR вона допомогла сотням досвідчених авторів чітко і переконливо представити свої ідеї з багатьох питань.

Джулія Кірбі є співавтором книги «Only Humans Need Apply» - «Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту», в якій зазначається, що майже всі є вразливими до заміни штучним інтелектом і машинним навчанням. Financial Times визнало книгу кращою в 2016 році.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних