Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Джуліан Барнз - книги автора

Джуліан Барнз - фото

Джуліан Барнз — англійський письменник-романіст. Також писав детективи під псевдонімом Ден Кавана. Багаторазовий номінант та володар Букерівської премії (2011), якою відзначений його роман «Відчуття закінчення». Кавалер нагороди Міністерства культури Франції, Ордена мистецтв та літератури.

Книги Джуліана Барнза

Сортувати:

Джуліан Барнз

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2018 Категорія: Сучасна іноземна проза
Від лауреата Букерівської премії Усесвітній потоп з погляду жука, який випадково опинився на ковчезі. Праведник Ной, який заливає горе алкоголем та страждає від депресії. Людина, що врятувалася з «Титаніка», і людина, яку з’їв кит. Актор-мандрівник, котрий шукає натхнення в джунглях. Модель
170 грн

Джуліан Барнз

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2012 Категорія: Англійська мова
Tony Webster and his clique first met Adrian Finn at school. Sex-hungry and book-hungry, they would navigate the girl-less sixth form together, trading in affectations, in-jokes, rumour and wit. Maybe Adrian was a little more serious than the others, certainly more intelligent, but they all swore
252 грн

Джуліан Барнз

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Сучасна іноземна проза
Нова книжка Джуліана Барнза — це історія кохання двох звичайних людей. Здавалося б, найпоширеніший, а тому найбанальніший сюжет в мистецтві. Тільки от кохання ніколи не буває простим, і кожна любов — це завжди одним одна історія. Кількома десятиліттями пізніше Пол скрупульозно аналізує свою —
141 грн

Джуліан Барнз

Рейтинг: 4.5
Рік видання: 2013 Категорія: Сучасна іноземна проза
«Відчуття закінчення» — це чудовий приклад високопробної англійської прози: вічні теми любові та смерті, непередбачуваний сюжет і глибокий психологізм. Закінчення життя, закінчення стосунків — які відчуття супроводжують ці події, який вони мають сенс?
94 грн
99 грн
-5%

Джуліан Барнз

Рейтинг: 4.3
Рік видання: 2016 Категорія: Публіцистика
Про життя у світлі влади, про життя і владу і про те, що відчуваєш, коли твоїм життям розпоряджається влада. Як воно — бути офіційним композитором? Джуліан Барнз дає свою відповідь — стислу, але досить деталізовану, аби можна було зрозуміти.
132 грн
166 грн
-20%

Джуліан Барнз

Рейтинг: 4.1
Рік видання: 2014 Категорія: Сучасна іноземна проза
Найновіший твір Джуліана Барнза - про життя і смерть, про три рівні життя - повітряний (як у аеронафта Фелікса Турнашона), змний (як у Сари Бернар) і небесний, вічний - як у тих, кого ми втрачаємо назавжди. Але понад усім панує, звісно ж, любов - єднальна сила, здатна крокувати через усі перепони
94 грн
123 грн
-23%

Навчався у Коледжі Магдалени в Оксфорді. Працював лексикографом, рецензентом, літературним редактором, телевізійним критиком.

Дебютна книга «Метроленд» (1980) була відзначена премією Сомерсета Моема для молодих авторів.

Здобув популярність після публікації «Папуги Флобера» (1984), експериментальної біографії видатного французького письменника. Найвідомішим твором, «Біблією англійського постмодернізму» стала «Історія світу в 10 розділах», в основі якої лежить розповідь про всесвітній потоп.

Творчий доробок: «До того, як вона зустріла мене» (1983), , «Дивлячись на сонце» (1986), «Обговорити все це» (1991), «Любов, і таке інше» (2001), «Артур і Джордж» (2005), збірки есе «Листи з Лондона» (1995), «Проголосити щось» (2002).

Українською перекладено: «Відчуття закінчення», «Шум часу», «Історія світу в 10 розділах», «Рівні життя».

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних