Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання

Джозеф Кемпбелл - книги автора

Джозеф Кемпбелл - фото
Дата народження 26.03.1904
Дата смерті 30.10.1987
Освіта Колумбійський університет, Дартмутський коледж, Паризький університет, Мюнхенський університет

Джозеф Кемпбелл (Joseph John Campbell) – американський дослідник, історик, етнограф, релігієзнавець, фахівець у галузі міфології. Автор чималої кількості науково-дослідницьких праць з порівняльної міфології та релігієзнавства. Здобув найширшого визнання з виходом книги «Тисячоликий герой» (1949), перекладеної українською у 2021 році книжковим видавництвом «Наш формат».

Книги Джозефа Кемпбелла

Сортувати:
ТОП продажу ТОП продажу
Тисячоликий герой - фото обкладинки книги 314

Джозеф Кемпбелл

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2021 Категорія: Міфологія
«Тисячоликий герой» славетного американського історика, письменника і мислителя Джозефа Кемпбелла – фундаментальне дослідження міфології людства, що переконливо доводить: всі міфи світу побудовані за однією і тією ж матрицею, яку автор називає «мономіфом». Котигорошко, Прометей, Іванко Дурник, Еней
450 грн

Студіював гуманітарні дисципліни Колумбійського університету. По завершенню навчання у 1921 році виявляє дослідницький інтерес, окрім антропології та філософії, до міфології індійських традицій та захоплюється індуїстською філософією. Цьому захопленню сприяла сімейна подорож 1925 року до Європи та зустріч із індійським філософом Джидду Крішнамурті. Закінчивши у 1926 році магістратуру з середньовічної літератури, виїжджає до Парижа та Мюнхена, де вивчає романську філологію та санскрит. Провадить викладацьку діяльність з 1934 по 1972 рік на кафедрі Коледжу Сари Лоуренс.

З 1972 року, облишивши викладання університетських дисциплін, переїжджає до Гонолулу, де остаточно присвячує себе письменництву. У цей відтин часу і до смерті у 1987 році було написано інші не менш відомі книги з міфології, зокрема «Міфи, серед яких нам жити» (1972), якому передував чотиритомник творів «Маски Бога» (1959-1968) та magnum opus автора «Тисячоликий герой». Ця праця, окрім значного дослідницького внеску, знайшла кінематографічне відтворення, надихнувши американського кінорежисера Джорджа Лукаса на створення циклу «Зоряні війни».

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних