Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання

Джордж Чем - книги автора

Деніел Вайтсон - фото

Деніел Вайтсон (Daniel O. Whiteson) – американський вчений, професор фізики й астрономії. Співавтор книжки «Гадки не маємо. Подорож невідомим Усесвітом».

Книги Деніела Вайтсона

Сортувати:

Деніел Вайтсон, Хорхе Чем

Рейтинг: 4.9 (5 відгуків)
Рік видання: 2019 Категорія: Фізика. Хімія. Астрономія
Десятки ще не розкритих таємниць фізики, космології та астрономії. Тематика Наукпоп, фізика, астрономія. Для кого книжка Історія науки — це історія безперервних революцій, які щоразу відкривають нам очі на довколишній світ. Чи зародилося б розумне життя, якби не вимерли динозаври? Чи

Деніел Вайтсон, Хорхе Чем

Рейтинг: 5.0 (5 відгуків)
Рік видання: 2019 Категорія: Електронні книжки
Десятки ще не розкритих таємниць фізики, космології та астрономії. Тематика Наукпоп, фізика, астрономія. Для кого книжка Історія науки - це історія безперервних революцій, які щоразу відкривають нам очі на довколишній світ. Чи зародилося б розумне життя, якби не вимерли динозаври?
110 грн

Закінчив бакалаврат в Університеті Брайса: факультет фізики та комп’ютерних наук. Навчання продовжив в Університеті Нільса Бора (Копенгаген). Докторську ступінь з фізики здобув у Каліфорнійському університеті в Берклі (2003).

Дослідження присвячені експерементальній фізиці високих енергій (елементарні частинки). Структура матерій та характер їхньої взаємодії у найменших масштабах дозволяє зрозуміти фундаментальну природу Всесвіту.

Вайтсон є членом Американського товариства фізиків, а також членом товариства ATLAS, що збирає та досліджує дані експерименту з одноіменною назвою на Великому адронному колайдері (ВАК).

Дослідження на ВАК сфокусовані на основних складових Всесвіту навколо нас. Ціль дослідження - знайти нові види частинок, їхньої взаємодії і виявити більш глибокий і простий шар, що лежить в основі нашої реальності.

У 2014 разом зі своєю командою розробив Cosmic Rays Found in Smartphones (CRAYFIS ), який використовує камеру мобільного телефону для виявлення надвисоких енергій космічних променів. Ці частинки майже в мільярд разів потужніші, ніж частинки у ВАК, і їхнє походження є загадкою. CRAYFIS перетворить мережу приблизно двох мільярдів існуючих телефонів на детектор космічних променів розміром із планету. У 2015 році CRAYFIS отримала Премію Веббі, відому як «Інтернет-Греммі» або «Інтернет-Оскар».

Дослідження науковця публікуються у різних виданнях, серед яких The New Yorker, Ars Technica, VICE та багато інших. Разом зі своїми колегами він створив популярні комікси «What’s in the data? The Higgs Boson Explained» та «True Tales of Dark Matters», які буди трансльовані на PBS.

Науковець має безліч відзнак, серед яких нагорода Фундації Альфреда Слоуна, нагорода від Міністерства енергетики США, премія Канцлера та премія Веббі.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних