Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Джордан Елленберґ - книги автора

Джордан Елленберґ - фото
Нагороди Guggenheim Fellowship (2015)
Освіта Гарвардський університет

Джордан Елленберґ (Jordan Ellenberg) видатний американський науковець, професор математики, промовець та блогер. Дописувач до багатьох науково-публіцистичних видань сучасності, зокрема The New York Times, The Washington Post та The Boston Globe.

Книги Джордана Елленберґа

Сортувати:

Джордан Елленберґ

Рейтинг: 4.2 (9 відгуків)
Рік видання: 2017 Категорія: Електронні книжки
Бестселер The New York Times, який рекомендує прочитати співзасновник компанії Microsoft Білл Ґейтс. ТЕМАТИКА. Математика, логіка, мислення, психологія, популярна наука ПРО КНИЖКУ. Математика — це не просто послідовність обчислень, які потрібно зубрити, поки у вас не забракне сил, як вам
105 грн

Джордан Елленберґ

Рейтинг: 4.2 (9 відгуків)
Рік видання: 2017 Категорія: Бізнес-психологія
Бестселер The New York Times, який рекомендує прочитати співзасновник компанії Microsoft Білл Ґейтс. ТЕМАТИКА Математика, логіка, мислення, психологія, популярна наука ПРО КНИЖКУ Математика — це не просто послідовність обчислень, які потрібно зубрити, поки у вас не забракне сил, як вам
210 грн

Закінчив Гарвардський університет із ступенем доктора математичних наук.

Спеціалізується на дослідженнях з алгебраїчної геометрії, розділу математики, що об’єднує абстрактну алгебру з геометрією. Є автором численних статей та кількох книг з математики, з-поміж яких вирізняється твір «Як ніколи не помилятися. Сила математичного мислення», перекладений українською у 2017 році видавництвом «Наш формат».

З народження був надзвичайно обдарованою та здібною дитиною. Навчився читати у дворічному віці. Вже з восьмого класу середньої школи починає відвідувати лекції Мерілендського університету. Займає друге місце у Westinghouse Science Talent Search, науково-освітньому змаганні серед випускників старших класів.

З 2004 року Елленберґ обіймає посаду викладача Університету Вісконсін-Медісон. Також він є членом Американського математичного товариства, асоціації професійних математиків США. Бере участь у науково-дослідницьких конференціях, де виступає з промовами на тему теорії чисел та алгебраїчної топології.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних