Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання

Джефф Сазерленд - книги автора та біографія

Джефф Сазерленд - фото
Дата народження 20.06.1941
Освіта Стенфордський університет, United States Military Academy

Джефф Сазерленд (англ. Jeffrey Victor Sutherland) – військовий льотчик, який здійснив понад ста бойових вильотів у В'єтнамі. Але відомий він як один з розробників методології SCRUM і авторів маніфесту гнучкої розробки програмного забезпечення Agile Manifesto.

Книги Джеффа Сазерленда

Сортувати:

Джефф Сазерленд

Рейтинг: 5.0 (2 відгуки)
Рік видання: 2022 Категорія: Електронні книжки
Книжка входить до Топ-10 Amazon.com Автор — розробник революційної методики Scrum, яка дозволяє гнучко будувати роботу і підвищує її якість. За 20 років методика допомогла в роботі не тільки фахівцям IT, співробітникам ФБР, бізнесменам, але й звичайним людям. У надшвидкому та гіперконкурентному
155 грн

Джефф Сазерленд

Рейтинг: 4.7 (2 відгуки)
Рік видання: 2022 Категорія: Менеджмент. Лідерство. MBA
Книжка входить до Топ-10 Amazon.com Автор — розробник революційної методики Scrum, яка дозволяє гнучко будувати роботу і підвищує її якість За 20 років методика допомогла в роботі не тільки фахівцям IT, співробітникам ФБР, бізнесменам, але й звичайним людям У надшвидкому та

Джефф Сазерленд

Рейтинг: 5.0 (2 відгуки)
Рік видання: 2016 Категорія: Електронні книжки
Книжка входить до Топ-10 Amazon.com Автор — розробник революційної методики Scrum, яка дозволяє гнучко будувати роботу і підвищує її якість За 20 років методика допомогла в роботі не тільки фахівцям IT, співробітникам ФБР, бізнесменам, але й звичайним людям У надшвидкому та
91 грн

Джефф Віктор Сазерленд народився 20 червня 1941 року у невеликому містечку штату Массачусетс. По закінченню школи він вступив до Військової академії США. Його перший досвід в галузі обчислювальної техніки включає розвідувальне планування як пілота літака-винищувача.

Після 11 років служби в армії Сазерленд вступив на медичне відділення Колорадського університету, де займався обробкою даних та розробкою ІТ-систем. Завдяки діяльності в Лабораторії штучного інтелекту у Стенфорді протягом 1970-72 рр. Сазерленд отримав призначення доцентом радіології, біометрії та профілактичної медицини в Школі медичного університету Колорадо (1975-83 рр.) та доцентом математичних наук в Академії Повітряних сил США (1993-2000 рр.). З того часу він керує великими проектами в індустрії програмного забезпечення.

Scrum – нова система мислення

Починаючи з 1986 року, Сазерленд присвятив себе виключно розробці об'єктно-орієнтованих систем, і в 1993 році винайшов процес розвитку SCRUM, який зараз широко використовується для управління командами гіперпродуктивного розвитку. Як учасник «Agile Manifesto», Джефф Сазерленд у створенні сотні статей та десятків книг про процеси розробки програмного забезпечення. Ці нові процеси, особливо SCRUM, дуже важливі для створення економічно ефективних програмних рішень.

Свій досвід з реалізації та проектування компонентів бізнес-об’єктів, які допомогли полегшити дослідження об’єктно-орієнтованих архітектур для систем компонентів підприємства, Джефф Сазерленд виклав у книзі, перекладеної українською мовою під назвою «Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час».

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних