Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Дмитро Томчук - книги автора та біографія

Дмитро Томчук

Дмитро Томчук відомий український підприємець, бізнес-експерт та дописувач до провідних інтернет-часописів. Здобув юридичну освіту у Дніпропетровському державному університеті. Автор книг, присвячених моделюванню бізнесу в Україні.

У старших класах середньої школи разом із другом заснував свій перший бізнес з продажу ТВ-газет. Наприкінці навчання в університеті, у 2000 році Томчук спробував себе у новій галузі, здобувши підприємницький досвід у сфері машинобудування та харчовій промисловості. У 2013 році започаткував First Investment Step Online, інвестиційний фонд, що надає консалтингову допомогу з питань фінансів на фондових ринках.

Свої численні здобутки та досягнення у галузі фінансів та бізнесу Томчук відобразив у свої методологічній книзі «Тут клює. Відверті історії українського бізнесмена» (2019 р.). У цьому творі автор ділиться секретами, тактиками та стратегіями з розвитку та вдосконалення підприємництва в Україні.

Всі результати: 2
Аудіокниги: 0

Дмитро Томчук

Рейтинг: 4.8 (3 відгуки)
Рік видання: 2019 Палітурка: тверда Книга в наявності
ТЕМАТИКА Бізнес ПРО КНИЖКУ Український бізнес — це не проста прогулянка. Він формувався у жорстких умовах: коли розвалювалися старі економічні зв’язки та створювалися нові. Тому й уроки, які він дає, — безжальні й унікальні. У цій книжці інвестор Дмитро Томчук

Дмитро Томчук

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Електронний контент
ТЕМАТИКА Бізнес ПРО ЕЛЕКТРОННУ КНИЖКУ Український бізнес — це не проста прогулянка. Він формувався у жорстких умовах: коли розвалювалися старі економічні зв’язки та створювалися нові. Тому й уроки, які він дає, — безжальні й унікальні. У цій книжці інвестор Дмитро
105 грн