Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Дмитро Кулеба - книги автора

Дмитро Кулеба - фото
Дата народження 19.04.1981
Освіта Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Дмитро Кулеба – дипломат, представник України при Раді Європи та автор книг. Здобув освіту в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Міжнародне право». Має наукову ступінь кандидата юридичних наук.

Книги Дмитра Кулеби

Сортувати:

Дмитро Кулеба

Рейтинг: 4.8 (2 відгуки)
Рік видання: 2019 Категорія: Соціологія
Постійний представник України в Раді Європи Дмитро Кулеба написав книжку про поведінку в інформаційному просторі та роботу з комунікаціями в Україні. «Війна за реальність: Як перемагати у світі феиків, правд і спільнот» – це справжній посібник з захисту персональних даних, розвитку критичного
280 грн

Розпочав кар’єру у 2003 році на посаді аташе Служби головного юридичного радника Міністерства закордонних справ України. Він є другим та третім секретарем у складі постійного представництва України у Відні при Організації з безпеки та співробітництва в Європі. У 2013 році обіймав посаду радника віце-прем'єр-міністра України з гуманітарних питань.

З 2013 року він є керівником Фонду культурної дипломатії UART, метою якої є популяризація України та української культури за кордоном. Наразі Дмитро Кулеба опікується створенням стратегічних комунікацій МЗС України, формуванням публічної дипломатії України та впроваджує в роботу міністерства інноваційні технології комунікацій.

У 2019 році Дмитро Кулеба опублікував свою першу книгу «Війна за реальність. Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот про поведінку в інформаційному просторі та роботу з комунікаціями в Україні». У цій книзі автор вчить та радить, як сформувати та зберегти критичне мислення у добу «інформаційної повені».

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних