Народився в Чикаго 1990-го року, виріс у Лагосі (Нігерія), наразі проживає в Лондоні (Англія). Статті письменника публікувалися у часописах «Dazed», «Prospect», «Huffington Post», «Refinery 29», «The Guardian», «Esquire», «Newsweek», «I-D». Його праці зосереджені на міжкультурних темах ідентичності в Європі, Африці та на Близькому Сході.
Став популярним завдяки нонфікшн виданню «Африка – не країна. Розвінчуючи стереотипи про строкатий континент», яка вийшла друком 2022-го року. Видання спростовує поширені стереотипи про Африку, що існують у західному світі, а також аналізує історію і теперішній стан речей у різних країнах материку, огляд наслідків колоніалізму, міжпоколіннєвої травми рабовласництва та сучасних шляхів її подолання; допомагає бачити поза кліше. Дослідник глибоко виокремлює і пояснює проблеми, пишучи водночас гостро і з гумором.
Українською мовою книжка перекладена та опублікована видавництвом «Наш Формат» 2025-го року. Автор називає свою роботу продовженням низки книг, які він прочитав про життя і погляди темношкірих людей у Великій Британії та інших країнах. Надихнувся рухом Black Lives Matter у 2020-му. Народився в Чикаго 1990-го року, виріс у Лагосі (Нігерія), наразі проживає в Лондоні (Англія). Статті письменника публікувалися у часописах «Dazed», «Prospect», «Huffington Post», «Refinery 29», «The Guardian», «Esquire», «Newsweek», «I-D». Його праці зосереджені на міжкультурних темах ідентичності в Європі, Африці та на Близькому Сході. Став популярним завдяки нонфікшн виданню «Африка – не країна. Розвінчуючи стереотипи про строкатий континент», яка вийшла друком 2022-го року. Видання спростовує поширені стереотипи про Африку, що існують у західному світі, а також аналізує історію і теперішній стан речей у різних країнах материку, огляд наслідків колоніалізму, міжпоколіннєвої травми рабовласництва та сучасних шляхів її подолання; допомагає бачити поза кліше. Дослідник глибоко виокремлює і пояснює проблеми, пишучи водночас гостро і з гумором. Українською мовою книжка перекладена та опублікована видавництвом «Наш Формат» 2025-го року. Автор називає свою роботу продовженням низки книг, які він прочитав про життя і погляди темношкірих людей у Великій Британії та інших країнах. Надихнувся рухом Black Lives Matter у 2020-му.
Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%