Дінеш Джозеф Д'Суза народився в Бомбеї в 1961 році у римо-католицькій родині середнього класу, в якій батько був керівником компанії Johnson & Johnson, а мати займалася домогосподарством. Спочатку навчався в єзуїтській середній школі Св. Станіслава в Бомбеї, а потім Сіденхемському коледжі. У 1978 році Д'Суза став студентом в рамках Ротаріського молодіжного обміну в США та відвідував місцеву державну школу в Патагонії штату Арізона. Далі продовжив навчання в Дартмутському коледжі, отримавши ступінь бакалавра мистецтв з англійської мови.
Перебуваючи в Дартмуті, Д'Суза писав для незалежного видання The Dartmouth Review, яке редагується студентами, випускниками та університетською мережею. Після закінчення Дартмутського університету Д'Суза став редактором щомісячного журналу The Prospect, видання, що фінансується групою випускників Прінстонського університету, потім був редактором журналу Policy Review у Вашингтоні, округ Колумбія. У статті у вересні 1985 року під назвою «Єпископи як пішаки» Д'Суза припустив, що католицькі єпископи в Американські ліберали маніпулювали Сполученими Штатами, погоджуючись протистояти нарощуванню американської армії та використанню влади за кордоном, коли, як вважав Д'Суза, вони знали дуже мало про ці предмети, яким надавали свій релігійний авторитет. У 2010 році став президентом королівського коледжу, християнської школи в Нью-Йорку, поки не пішов у відставку після імовірного скандалу про подружню зраду. Після був політичним радником в адміністрації президента Рональда Рейгана та співпрацював з Американським інститутом підприємництва та Інститутом Гувера в Стенфордському університеті.
У 2012 році Д'Суза випустив документальний фільм «2016: Америка Обами» проти Барака Обами, засновану на його книзі 2010 року «Коріння гніву Обами», заробивши на цьому 33 мільйони доларів, що робить його найкасовішим консервативним документальним фільмом усіх часів і одним із найкасовіших документальних фільмів будь-якого роду. З тих пір він випустив п’ять інших документальних фільмів: «Америка: уявіть собі світ без неї», «Америка Гілларі», «Смерть нації», «Козирна карта» та «2000 мулів».
Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%